Vondráčková zrušena pro nezájem? Po internetu koluje obrázek billboardu, zpěvačka zvažuje právní kroky

Zpěvačka Helena Vondráčková se potýká s velmi nepříjemnou záležitostí. Poté, co byl zrušen její zářijový koncert v Opavě, se začala internetem veřejně šířit informace, že ke zrušení mělo dojít kvůli nezájmu fanoušků. To je však podle Vondráčkové lež. Na svou obranu podniká právní kroky.

15. září měla Helena Vondráčková odzpívat ve sportovní hale v Opavě velkolepý koncert. K jeho uskutečnění však nedošlo.Později se internetem začal šířit obrázek silničního billboardu, na němž stojí znepokojivá informace: „Koncert zrušen pro nezájem.“

Podle Vondráčkové se však jedná o lživé tvrzení a hodlá se takové pomluvě bránit. Právě z její vůle totiž mělo dojít ke zrušení koncertu, nikoliv z vůle vnějšího činitele.

Na obrázku billboardu ohledně koncertu Heleny Vondráčkové visí chybná informace.

Na obrázku billboardu ohledně koncertu Heleny Vondráčkové visí chybná informace.

„Koncert Heleny Vondráčkové zrušila její zastupující agentura MM Praha pro hrubé porušení smlouvy ze strany pořadatele. Přelep na reklamních poutačích není pravdivý a v tuto chvíli se celou záležitostí zabývá naše právní zástupkyně,“ řekl Expresu zpěvaččin manžel a jednatel agentury MM Praha Martin Michal.

Jak celá tato záležitost dopadne? Zkazí dezinformace Heleně reputaci?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:47 11. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  75
 • Trapas
  30
 • Super
  22
 • Sladký
  17
 • Tvl
  15
 • Cože
  14


Komentáře

Expres.cz