Slováček se chlubí tím, že žije s milenkou. Do postele se ale hrne Dádě!

  •   0:01
  • diskuse

Felix Slováček promluvil o vztahu s Gelemovou a Patrasovou. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Další obrat v manželství Felixe Slováčka (74) a Dády Patrasové (61)! Přestože se manželé dohodli, že spolu dál budou žít a respektovat své nové vztahy, saxofonista podle svých slov do společné vily jezdí jen pracovat. Patrasová však tvrdí něco jiného!

Manželství Dády Patrasové a Felixe Slováčka je médii propíráno už více než tři roky. Saxofonista si totiž začal s mladou malířkou Lucií Gelemovou, kterou po odhalení začal vodit do společnosti a představovat ji jako novou přítelkyni. Manželé se dlouho přeli a až po dvou letech se nakonec dohodli na tom, že si každý bude žít vlastním životem.Patrasová si po protrpěných měsících našla přítele, italského podnikatele Vita, který sice žije v Itálii, ale pravidelně za svou láskou dojíždí. I přes nové partnery spolu ale nadále Slováček a Patrasová žili a snažili se vycházet jako dobří přátelé.

Nyní však Felix vypráví, že je to s Lucií vážné, a dokonce s ní i bydlí! „Lucie má svůj byt a já mám zase vilu, kde sídlí naše agentura. Vyskytuji se tedy na obou místech, nejčastěji ale bývám u Lucie,“ svěřil se Slováček, který prý za vztahem s Dádou udělal tlustou čáru.

Dáda ale tvrdí něco jiného. Felix by měl ve vile na Vinohradech často nocovat a dokonce se dožadovat pozornosti své stále ještě právoplatné manželky. „Není to pravda, bydlí doma. Normálně tu funguje, je milý a pozorný. Má ji jako společnici, protože já jsem už dávno odmítla s ním vymetat večírky. Jinak nechápu, proč by mi lezl do ložnice,“ řekla nám Patrasová.

Situace v jejich vztahu se tedy zdá být po letech pří velmi náročná a je na čase se ptát, zda je vůbec nějaká možnost, že se všechno jednou urovná.

Fotogalerie

Komentáře