Neskutečně vykroucený přítel Emmy Smetany blábolí na videu o Borhyové! Tohle měl raději smazat!

Opustí Jordan Haj Emmu Smetanu a zkusí své štěstí s Lucii Borhyovou nebo dá Emmě ještě šanci? | foto: Koláž Expresu

Emma Smetana přišla o práci. A jak se zdá, přijde i o kluka. Jordan Haj totiž natočil video, ve kterém lehce afektovaně polemizuje, zda má setrvání ve vztahu s již mediálně mrtvou Emmou smysl nebo ne.

Je Emma Smetana mediálně mrtvá nebo se ještě ze svého vyhazovu z televize zvládne oklepat a opět bude zajímavá. Na to se ptá její kluk Jordan Haj. A sice to myslí pochopitelně z legrace, zní u toho více než afektovaně a trapně.Fotogalerie

Haj, který v posledních týdnech jakoby své partnerce z oka vypadl a někdy se nám zdá, že nosí i její oblečení, začal video s tím, že sice chtěl natočit video o něčem jiném, ale jelikož je hlavním tématem v kuloárech jeho ultra známá přítelkyně, ptá se, jestli bude i nadále tak ultra známou.

Jestli náhodou není mediálně death nebo jakože mrtvá,“ ptá se Haj, který proto vyhlásil anketu.

Mě strašně zajímá, jestli ještě někdy budeme ultra slavní, jako tomu bylo za těch starých krásných časů. Předevčírem. Anketa zní. Mám dát šanci. Bude ještě někdy zmá a důležitá nebo je death a mám hledat někoho nového,“ ukončil video Emmin stále ještě přítel, který nezapomněl na konci zmínit jména jakoby jeho potenciálních partnerek a to Petry Svobody a Lucie Borhyové.

Otázkou jenom zůstává, proč bylo toto video natočené, jaký má smysl a zda Emma prostřednictvím svého partnera nevysílá někomu vzkaz. Ať je to jak chce. Haj by měl lehce zapracovat na svém projevu, protože své vždy distingované partnerce s francouzským šarmem dělá ostudu a může se stát, že ona natočí video, kde na konci padnou jména Michala Hrdličky nebo Petra Suchoně. I když to bychom nepřáli snad ani Emmě.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 26. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  285
 • Haha
  33
 • Tvl
  30
 • Cože
  18
 • Sladký
  13
 • Super
  10


Komentáře