Slovák Roman na dovolené hrůzy: Nechtěli mu prodat nealko, všude byla špína!

Roman (47) nebyl z dovolené vůbec nadšený. | foto: tip

Na svou letní dovolenou ve zlém vzpomíná Slovák Roman (47) a jeho přítelkyně Zuzana (46). Odpočívat chtěli v bulharském letovisku Zlaté Písky a pro jistotu zvolili all inclusive pobyt v místním hotelu Hilton Double Tree. To jim však příliš nepomohlo, protože podle svých slov prožili nejhorší dovolenou v životě! Co se jim nelíbilo?

Do Bulharska se Roman a Zuzana těšili celý rok. Jaké však bylo jejich překvapení, když do letoviska Zlaté Písky skutečně přicestovali, to snad raději ani nepopisovat. Za ultra all inclusive pobyt (dostanete, na co si vzpomenete a ještě něco navíc, pozn. redakce) utratili v přepočtu něco kolem 32 tisíc korun.Ani to jim však příjemnou dovolenou nezaručilo. „Za námi je nejhorší dovolená, byl to horor,“ popsal Roman svůj zážitek pro slovenský server Cas.sk, respektive pro slovenský deník Nový Čas.

Problémy nastaly již při příchodu do hotelu Hilton Double Tree. Jejich pokoj nebyl připravený a pár na něj čekal dlouhých 6 hodin. Kromě toho jim personál nabídl pouze alkoholické nápoje a nealko jim odmítl dokonce i prodat, ačkoli měli mít veškeré jídlo a pití v ceně.

Za zmínku stojí i samotné provedení služeb, jaké byly dvojici poskytnuty, když se konečně mohli ubytovat. „Strava v hotelu byla skutečně hraničící s ohrožením zdraví. Plesnivý sýr k snídani, syrové kuřecí maso či ryba, nemluvě o tom, že dva dny stejné maso jim tam neuvěřitelně zapáchalo. Ultra all inclusive v jejich pojetí byla snídaně, oběd, večeře a mezitím nealko z postmixu,“ postěžoval si Roman.

Kromě toho však na Romana a Zuzanu čekala další nemilá překvápka. Protivný personál, jenž neuměl ani slovo anglicky, špína na pokojích, sprchy, kterých by se štítil i nejeden vagabund, a jako bonus nepříjemnosti s pláží. Ta měla být sice v ceně a soukromá, nicméně hosté museli na recepci den předem hlásit, zda na ni půjdou. Pokud tak neučinili, museli za vstup zaplatit.

Když už se nebozí hosté na pláž skutečně dostali, ukázalo se, že ani zdaleka neodpovídá tomu, co bylo návštěvníkům slíbeno. Nedostatek služeb kromě jednoho umouněného stánku s občerstvením, špína a vůbec celkově to tam vypadalo jako v dobách hluboké totality.

Zkrátka a dobře, pokud se chystáte na dovolenou, do tohoto hotelu pro jistotu nejezděte. Nevíte, zda by vás nepotkal podobný nepříjemný zážitek!

Fotogalerie


Komentáře