Divoká jízda Anny K a Emanuela Ridiho: Alkohol tekl proudem cestou na trénink StarDance!

Osmý ročník taneční show StarDance ještě ani nezačal a alkohol už teče proudem. A zásluhu na tom mají zpěvačka Anna K a Emanuel Ridi. Právě tyhle dva s jejich tanečními partnery jsme přistihli na divokém tahu Prahou, kdy alkohol konzumovali za jízdy v autě!

Taneční show StarDance ...když hvězdy tančí se potom, co předvedli Anna K a Emanuel Ridi, mohla přejmenovat na StarDance ...když hvězdy paří. Po úterní generální zkoušce před sobotním přímým přenosem „obě hvězdy“ a jejich taneční partneři Marek Hrstka a Lucie Hunčárová zamířili přímo do restaurace známého kuchaře, kterou nedávno otevřel v horním cípu Dětského ostrova.Setkání čtyř přátel ale neskončilo jenom chutnou degustací italských delikates. Rozjetá čtveřice si to z Ridiho restaurace namířila přímo do terénního vozu Marka Hrstky, kde párty pokračovala v plném proudu.

Ridi si totiž s sebou do vozu vzal láhev italského vína, a aby nemuseli jako puberťáci pít z láhve, Anna K si nesla umělohmotné pohárky.

Čtveřice byla dokonce tak rozverné náladě, že když začalo cestou pršet, otevřeli za jízdy deštníky, aby na ně nepršelo.

Nutno ale říct, že strůjci všech těchto vylomenin byli právě Ridi a Anna K a jejich taneční partneři se s nimi jenom vezli. Marek Hrstka ale naštěstí vzal rozum do hrsti a povedenou partu odvezl na Kavčí hory, kde probíhají zkoušky na StarDance.

Otázkou jenom zůstává, co si z tréninku Ridi a Anna K s hladinkou v krvi odnesou. Na sobotní vystoupení této čtveřice jsme dost zvědaví. Jestli takto vypadaly všechny jejich zkoušky, máme se na co těšit.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 4. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  32
 • Trapas
  32
 • Haha
  24
 • Tvl
  18
 • Cože
  17
 • Sladký
  14


Komentáře