Zkouší to na jinou! Údajný milenec Prachařové je po skandálu zpět v akci

Leze do zelí dalšímu zpěvákovi! Poté, co se provalilo, že měl mít Matěj Dereck Hard poměr s Agátou Prachařovou, stáhl se mladý fotograf do ústraní. Teď se však ukázal po boku Davida Krause a Barbory Strýcové. A vlezl jim až do postele!

Ještě před několika měsíci jeho jméno plnilo titulní stránky všech společenských médií. Do té doby neznámy fotograf Matěj Dereck Hard byl totiž podle spekulací milencem Agáty Prachařové. Prozradila ho reportáž na Primě, v níž fotograf prozradil, že dlouhé týdny randil s českou vdanou modelkou.Během chvíle se tak rozjel velký kolotoč, do kterého se zapojila úplně celá rodina Prachařové. Dereck se proto rozhodl stáhnout do ústraní, na dotazy médií nereagoval a dělal mrtvého brouka.

Nyní, kdy už je Agáta po porodu, se rozhodl opět vyjít na scénu a znovu šokuje. Do postele vlezl dalšímu slavnému páru. Jeho oběťmi se tentokrát stali David Kraus a Barbora Strýcová.

Do zelí ale naštěstí známému zpěvákovi neleze, šlo totiž o práci. Matěj aktuálně fotí fotografie pro svou výstavu Love is HARD, během které představí několik známých osobností jako třeba Jiřího Korna nebo Nikol Moravcovou.

Výstava se uskuteční již 8. listopadu ve Vnitroblocku a následně bude až do konce měsíce k vidění na třech místech - ve Vnitroblocku, Kavárně, co hledá jméno a v Pasáži českého designu. 

Tak snad si před ním David Barboru pořádně ohlídal. Český showbyznys by totiž další podobný skandál už zřejmě neustál.

Fotogalerie

Komentáře