Nový seriál – Lásky milionových posil: Danny si odvedl Petru v sedmnácti do Ruska

  •   17:31
  • diskuse

Danny poznal Petru v portugalském Maritimu. | foto: Instagram

Je největším jménem mezi smrští milionových posil ve fotbalové lize. Portugalec Danny, toť extratřída. Jak nevšední dokáže být tenhle nový slávista na hřišti, tak netuctový je příběh jeho životní lásky.
Danny poznal Petru v portugalském Maritimu.

Danny poznal Petru v portugalském Maritimu.Jemu bylo jedenadvacet, byl zamilován do sedmáctileté Petry. Žili v Portugalsku, v zemi slunce a fotbalu, kam se Danny ve čtrnácti letech přestěhoval z Venezuely, kde se narodil. Portugalským rodičům...

Jenže země jeho předků mu dala větší šanci zazářit ve fotbale. Nakonec se to stalo, šikovný útočník uhranul velkou zemi na východě, stal se reprezentantem Portugalska, v jehož dresu válel po boku božské CR7 - tedy Cristiana Ronalda.

Ale nejdřív musel se slečnou Petrou zvládnout životní krok. Sebral ji a vyrazili do Ruska, kde dostal Portugalec velkou šanci ve slavném Dynamu Moskva.

Byl to těžký start. „První rok rozhodně. Bylo mi teprve jedenadvacet, manželce sedmnáct, narodila se nám dvojčata... To bylo fakt hodně těžké. Ale když se začala hrát liga a trochu jsem poznal město, začalo se mi tam líbit. Jinde v Rusku by to asi bylo horší, ale Moskva je pěkná. A Petrohrad ještě hezčí,” vykládal v rozhovoru pro iDnes už jako zvučná posila Slavie.

Dnes mu je třiatřicet, má velké jméno. To nejvíce naleštil během devítiletého angažmá v Zenitu Petrohrad, jenž za něj zaplatil 30 milionů eur.

Slavii přišel na menší peníze, do Prahy dorazil po skončení kontraktu, a tak za něj sešívaní nemuseli platit odstupné. Samozřejmě si to však vynahradil na platu - měl by pobírat milion eur ročně, k tomu dostal podpisový bonus dva miliony.

Jenže už první zápasy ukázaly, že nepůjde o vyhozené prostředky, tenhle chlapík bude trefa. S míčem si rozumí jako nikdo, je precizní, nápaditý.

S paní Petrou má Danny třináctiletá dvojčata a měsíční dceru.

S paní Petrou má Danny třináctiletá dvojčata a měsíční dceru.

A tvrdí, že si Prahu zamiluje on i jeho rodina. Ke dvojčatům Bernardovi a Franciskovi před měsícem přibyla malá sestřička. Paní Petra porodila slečnu Emily.

Fotogalerie

„Po dvanácti letech v Rusku už jsem taky cítil, že ji potřebuju. Jsme rádi, že jsme teď v Česku, a doufám, že tu budeme šťastni. Mým synům je třináct, máme teď ještě dvouměsíční holčičku. Když se chceme přestěhovat, musíme to cítit všichni stejně. Probrali jsme to, dali všechny nabídky na stůl a došli k tomu, že nejlepší bude Slavia,” popsal Danny rozhodování.

Slavia nakonec v jeho osobě nezískala jen jednu posilu, ale hned tři. Oba synové totiž kopali v Rusku za Zenit a v Praze si zkusí červenobílý dres.

Komentáře