jít naiDNES.cz

Agresoři dostali ponaučení: Pouta a pobyt na záchytce i v cele

(ilustrační snímek) | foto: Profimedia.cz

Jeden agresivní muž skončil na Šumpersku v policejní cele, druhý zase na protialkoholní záchytné stanici. Zatímco první z nich řádil v hostinci a hodil po sokovi i židli, druhý rušil noční klid v Mohelnici.

Osmatřicetiletý muž ze Šumperska byl v pohostinství v malé obci agresivní a napadal hosty. „Po slovní rozepři po jednom z hostů hodil židlí a dalšího napadl údery pěstí. Kromě toho přítomným vulgárně nadával. Před odchodem udeřil do chladničky a rozbil dvě sklenice s nealko nápoji. V napadání hostů pokračoval před pohostinstvím. Agresivního muže policisté zadrželi. Noc strávil v policejní cele. Při orientační dechové zkoušce mu policisté naměřili 1,76 promile alkoholu v dechu. Zadržený se podrobil i testu na drogy a ten byl pozitivní na marihuanu,“ popsala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku je podezřelý také devětatřicetiletý muž. „Ten o víkendu rušil v Mohelnici noční klid. Posilněn alkoholem putoval ulicemi, hlasitě nadával a před jedním z barů bouchal jízdním kolem o dlažbu chodníku. Nenechal toho, ani když přijela policie. Protože nedbal jejich výzev, aby se zklidnil, policisté mu nasadili pouta. Při dechové zkoušce mu naměřili 1,5 promile alkoholu v dechu. Z policejní služebny putoval na protialkoholní záchytnou stanici,“ uvedla mluvčí.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:25 14. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  3
 • Trapas
  3
 • Haha
  2
 • Cože
  2
 • Sladký
  2
 • Tvl
  2
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře