Hvězda Politického harašení ve společnosti: Rakovina se na její tváři nepodepsala

Jak dnes vypadá Zuzana Bubílková z Politického harašení? | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof/Ladislav Křivan/CSFD

Hned, co se Zuzana Bubílková (65) vrátila z dovolené ve Spojených státech, kde trávila čas se synem, vyrazila do společnosti. Na vyhlášení Muže roku předvedla štíhlou figuru a svěží look. Pro prodělané rakovině a dalších životních ranách je plná energie a vypadá skvěle.

Zuzana Bubílková překonala mnoho životních ran. V roce 1982 ji opustil manžel. Emigroval. Manželku a syna nechal na Slovensku. Druhé dítě bylo na cestě, ze stresu však publicistka potratila.

Dostala se totiž do hledáčku StB a vyhodili ji z práce.

Po revoluci se proslavila díky spolupráci s Miroslavem Šimkem. V roce 1995 spustila televize vysílání satirického pořadu S politiky netančím, který s novým tisíciletím vystřídalo Politické harašení.

V roce 2004 však přišla krutá rána. Šimek podlehl rakovině, a aby toho nebylo málo, diagnostikovali zákeřnou chorobu také Bubílkové. Rakovinu štítné žlázy však nakonec porazila.

Bubílková má pořád energie na rozdávání.

Bubílková má pořád energie na rozdávání.

Kromě publicistické činnosti se Zuzana věnovala výrobě šperků. Ruční práce ji totiž vždy přitahovaly. Začala si tím přivydělávat.

Herečka a novinářka je dodnes součástí veřejného dění.

Nekorunovaná královna satiry neztrácí úsměv na tváři.

Nekorunovaná královna satiry neztrácí úsměv na tváři.

Ukázala se na vyhlašování Muže roku a vypadala skvěle. Předvedla, že se navzdory svému věku nebojí výrazných barev, a působila nesmírně svěže a šik.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:12 25. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  56
 • Haha
  13
 • Cože
  11
 • Trapas
  11
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10
Komentáře