Z učitelky sexu Stepfordská panička: Belohorcovou Miami navždy změnilo

8. července 2016
Pamatujete si ještě učitelku sexu z Peříčka Zuzanu Belohorcovou? Už šestým rokem žije s rodinou v Miami a stala se z ní příkladná Stepfordská panička. Jejím hlavním úkolem je být krásná, obstarat rodinu a obšťastnit manžela. Svoji roli si však nemůže vynachválit.

Slovenská dračice Zuzana Belohorcová (40), kterou proslavilo zejména moderování lechtivých pořadů Laskanie na Slovensku a Peříčko v Čechách, promluvila pro web Cas.sk po 6 prožitých letech na Floridě o svém životním stylu.

Ačkoliv měla doma i u nás slušně rozběhlou kariéru, všeho se vzdala a nechala se pohltit pasivní rolí matky a manželky v domácnosti.

Zuzana přijala pro svůj život roli Stepfordské paničky. Pro někoho peklo, pro...

Zuzana přijala pro svůj život roli Stepfordské paničky. Pro někoho peklo, pro někoho idylka.

„Po narození dcerky Salmy se můj život změnil a dnes se naplno věnuji rodině. Nikdy bych neměnila,“ svěřila se.

Na dotaz, čemu přesně se Zuzana v Miami věnuje odpověděla s úsměvem: „Jsem žena v domácnosti. Mojí povinností je postarat se o to, aby měla rodina uvařeno, naklizeno a nakoupeno, a aby mým láskám nic nechybělo. Popřípadě si každý den najdu i čas sama na sebe. Jdu si zacvičit, zaběhat na pláž nebo jdeme s manželem na kolo.“

Zuzana má v Miami čas i na sebe.

Zuzana má v Miami čas i na sebe.

Aby dostála své roli profesionální manželky, nechala si dokonce nedávno udělat i plastiku prsou. Jak sama říká, po dvou odkojených dětech už to chtělo obnovit.

Zuzana Belohorcová si nechala v roce 2015 upravit prsa.

Zuzana Belohorcová si nechala v roce 2015 upravit prsa.

Pro udržení manželské jiskry si navíc najímají v pátky a soboty pomocnou sílu a s manželem vymetají večírky a kulturní akce.

„Máme chůvu Aničku. Je to Češka a děti ji zbožňují,“ uvedla Zuzana a dodala: „Jsme tu maximálně spokojení. Věřte mi, Miami je to nejlepší místo na světě.“

No, proti gustu...

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 sobota 5. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

  • 20
  • 15
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
Komentáře