Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Zdeněk Pohlreich o roli zlého porotce i hejtech: Posilují mě a dělají mi radost!

  Zdeněk Pohlreich (66) se zanedlouho objeví na televizních obrazovkách Primy, kde ztvární roli přísného a nekompromisního porotce v nové rodinné show Česko na grilu. „Starého psa novým kouskům nenaučíš,“ sdělil Expresu známý šéfkuchař, který promluvil o svém postoji k hejtům a také zavzpomínal na Ples jako Brno, kde se podílel na fantastickém menu.

  Známý český šéfkuchař a gastronom Zdeněk Pohlreich (66) se vrací ve své nejlepší formě na televizní obrazovky. V nové primácké soutěžní show Česko na grilu, která odstartuje 23. března, se objeví v roli porotce po boku kolegy Martina Svatka.

  „Natáčení show už mám za sebou, ale ještě jsem z ní neviděl ani minutu. Co jsem ale slyšel takové zprávy, tak všichni říkají, že to bude hezké. Tak doufám, že se to bude líbit,“ sdělil Expresu Pohlreich.

  Zatímco Svatek bude „ten hodnější“, Pohlreich jako již tradičně nebude šetřit kritikou a zastane pozici zlého porotce. Za své přísné a častokrát nemilosrdné zpětné vazby sklízí na sociálních sítích negativní ohlasy.

  „Slyšel jsem, že je nejlepší ty hejty nečíst. Já mám na to vlastní techniku, já ty hejty všechny čtu a pak se s tím vypořádávám, což mě posiluje a dělá mi to radost. Když už někomu stojí za to, aby váš nenáviděl, tak to je to nejlepší,“ míní slavný šéfkuchař, který se nedávno podílel na královském cateringu v rámci noblesní akce Ples jako Brno.

  Zdeněk Pohlreich

  „On to není moc ples, je to taková super žranice s tancem. Mám pocit, že to fungovalo pěkně. Lidé z Valoria catering, kteří to dělali, jsou profesionálové na nejvyšší úrovni a bylo to na tom znát. Myslím si, že takové věci lidem zpříjemňují život. Dobré jídlo, co víc si můžeme přát,“ sdělil Pohlreich, který v zástěře pendloval mezi jídlem a tanečním parketem.

  „Příští rok si asi nechám ušít smoking, abych se tam nevyjímal tak blbě,“ doplnil Zdeněk Pohlreich, který do společnosti vyvedl i svoji manželku Zdeňku.

  Zdeněk Pohlreich a Martin Svatek

  Jak si s manželkou užili ples navzdory tomu, že nejsou plesoví nadšenci? Chystají se manželé Pohlreichovi k moři? Jaké destinace by Zdeněk Pohlreich ještě jednou rád navštívil? Odpovědi na tyto otázky naleznete ve videu v úvodu článku.

  Fotogalerie