jít naiDNES.cz

Výhra pro nejslavnějšího Roma! Godlovi vydělá role v Ordinaci 100 tisíc měsíčně

Role v Ordinaci mu pomůže splatit dluhy. | foto: Tilen Vajt

Topí se v dluzích, čelí jednadvaceti exekucím a úřady po něm chtějí zhruba 800 tisíc korun. Teď ale bude mít hvězda seriálu Most! Zdeněk Godla možnost nejen smáznout obří dluh. Chystaná role v seriálu Ordinace v růžové zahradě by mu měla vynést bezmála 100 tisíc korun měsíčně. Na place by se přitom měl objevovat vždy jen pár dní.

Role cikána Franty v seriálu Most! udělala ze Zdeňka Godly bezpochyby nejslavnějšího Roma v Česku. Přestože se z něj stala celebrita první třídy, života v luxusu si rozhodně neužívá. Naopak, má dluhy a jeho 21 exekucí dohromady činí částku asi 800 korun.

To by se ale brzy mohlo změnit. Po odvysílání Mostu! se totiž filmaři o Godlu přímo perou, díky čemuž se bude moct hereckému povolání věnovat naplno.

Už počátkem týdne médii proběhla informace, že Godla kývl na nabídku z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě. A ten by jeho nelehkou životní situaci mohl vcelku rychle vyřešit.

Zdeněk Godla zazářil v Mostě! a zářit bude dál.

Zdeněk Godla zazářil v Mostě! a zářit bude dál.

Jak informoval server Ahaonline.cz, Godla alespoň prozatím podepsal smlouvu na celý jeden rok. Na natáčení by měl chodit šest až osm dní v měsíci a za každý den mu na účtu přistane 10 až 12 tisíc korun, což vyjde na 96 tisíc korun měsíčně. 

Už jen tato práce by mu tedy během následujícího roku měla splatit všechny dluhy a navíc vydělat ještě další slušné peníze navíc. A nezapomínejme na to, že Ordinace Godlovi zabere přibližně jen jediný týden v měsíci, takže bude mít dost času i na případné další televizní projekty. 

Nejslavnější český Rom bude v divácky populárním seriálu televize Nova hrát bratra doktora Boba Švarce, kterého ztvárňuje Martin Zounar.

Zdeněk Godla se pochlubil fotkou s Martinem Zounarem. V Ordinaci bude hrát jeho...

Zdeněk Godla se pochlubil fotkou s Martinem Zounarem. V Ordinaci bude hrát jeho bratra!

Společně s ním už se Godla dokonce sešel a na Facebooku se pochlubil jejich společnou fotkou. A oba skutečně vypadají skoro jako bráchové!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 30. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  113
 • Trapas
  79
 • Haha
  58
 • Tvl
  33
 • Cože
  26
 • Sladký
  21
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat