Výhra pro nejslavnějšího Roma! Godlovi vydělá role v Ordinaci 100 tisíc měsíčně

Role v Ordinaci mu pomůže splatit dluhy. | foto: Tilen Vajt

Topí se v dluzích, čelí jednadvaceti exekucím a úřady po něm chtějí zhruba 800 tisíc korun. Teď ale bude mít hvězda seriálu Most! Zdeněk Godla možnost nejen smáznout obří dluh. Chystaná role v seriálu Ordinace v růžové zahradě by mu měla vynést bezmála 100 tisíc korun měsíčně. Na place by se přitom měl objevovat vždy jen pár dní.

Role cikána Franty v seriálu Most! udělala ze Zdeňka Godly bezpochyby nejslavnějšího Roma v Česku. Přestože se z něj stala celebrita první třídy, života v luxusu si rozhodně neužívá. Naopak, má dluhy a jeho 21 exekucí dohromady činí částku asi 800 korun.

To by se ale brzy mohlo změnit. Po odvysílání Mostu! se totiž filmaři o Godlu přímo perou, díky čemuž se bude moct hereckému povolání věnovat naplno.

Už počátkem týdne médii proběhla informace, že Godla kývl na nabídku z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě. A ten by jeho nelehkou životní situaci mohl vcelku rychle vyřešit.

Zdeněk Godla zazářil v Mostě! a zářit bude dál.

Zdeněk Godla zazářil v Mostě! a zářit bude dál.

Jak informoval server Ahaonline.cz, Godla alespoň prozatím podepsal smlouvu na celý jeden rok. Na natáčení by měl chodit šest až osm dní v měsíci a za každý den mu na účtu přistane 10 až 12 tisíc korun, což vyjde na 96 tisíc korun měsíčně. 

Už jen tato práce by mu tedy během následujícího roku měla splatit všechny dluhy a navíc vydělat ještě další slušné peníze navíc. A nezapomínejme na to, že Ordinace Godlovi zabere přibližně jen jediný týden v měsíci, takže bude mít dost času i na případné další televizní projekty. 

Nejslavnější český Rom bude v divácky populárním seriálu televize Nova hrát bratra doktora Boba Švarce, kterého ztvárňuje Martin Zounar.

Zdeněk Godla se pochlubil fotkou s Martinem Zounarem. V Ordinaci bude hrát jeho...

Zdeněk Godla se pochlubil fotkou s Martinem Zounarem. V Ordinaci bude hrát jeho bratra!

Společně s ním už se Godla dokonce sešel a na Facebooku se pochlubil jejich společnou fotkou. A oba skutečně vypadají skoro jako bráchové!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat