Studenkovou zlomila nešťastná událost v rodině. Skončila v péči lékařů

2. dubna 2017
Slovenská herečka Zdena Studenková na začátku března přišla o svou milovanou maminku Gertrúdu, která poslední chvíle života trávila v onkologickém ústavu. A ani měsíc od smrti se se smutnou skutečností nevyrovnala. Podle blízkých přátel dokonce musela vyhledat pomoc u lékařů.

Ačkoli Zdena Studenková působí jako velmi silná žena, doopravdy se se ztrátou své milované maminky velmi těžko vyrovnává.

„Po období, co jsem měla problémy s maminkou, jsem si řekla, že se musím nějakým způsobem nakopnout a musím se zaměstnat nějakými činnostmi, aby jsem se z toho dostala psychicky,“ svěřila se nedávno pro slovenský Top Star s tím, že ani velký zápřah jí od bolesti nepomohl.

Proběhl i pohřeb.

Zdena nedávno maminku pochovala.

Stále na svou maminku vzpomíná a podle dobrých přátel měla Studenková dokonce vyhledat pomoc lékařů. „Byla na tom opravdu hodně špatně. Usmívat se jsem ji neviděl dlouho,“ řekl nám jeden z jejích přátel, který si s herečkou neví rady.

„Říká, že je v pohodě, že to zvládne, ale vidím, že vevnitř ji to strašně trápí,“ dodal.

Zdena Studenková je zarmoucená.

Zdena Studenková je zarmoucená.

Studenková má za sebou alespoň to nejhorší. Krátce po smrti maminky se rozhodla vyklidit společně s kamarádkou její byt. „Udělaly jsme si takový den, kdy jsme si tam vzaly to, co jsme si od ní chtěly vzít. Jednoduše jsem si řekla, že je třeba se s tím vypořádat nějakou aktivitou,“ uzavřela Studenková.

Tak snad se její stav brzy zlepší.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:28 pondělí 31. července 2017. Anketa je uzavřena.

  • 13
  • 10
  • 8
  • 8
  • 7
  • 7
Komentáře