jít naiDNES.cz

Modelka Hučíková poprvé promluvila. Měla opravdu zbraň v letadle?

Žaneta Hučíková. | foto: Facebook Žanety Hučíkové

Žaneta Hučíková. Tak se jmenuje česká modelka, o které v posledních týdnech mluví celá Amerika. Během letu z Las Vegas do Frankfurtu nad Mohanem způsobila totiž takovou scénu, že musela zasahovat americká FBI. A i když se kolem celé situace už řeklo hodně, poprvé promluvila i krásná Češka.

Už jsme vás informovali o tom, jak dopadla její kočka, kvůli které Hučíková ztropila v letadle scénu. Tu si měla modelka vzít na palubu podle všech dostupných informací na černo.

Když se toho dovtípil personál letadla, kočku jménem Victoria jí odebrali a schovali na toaletu, což mělo Hučíkovou rozčílit k nepříčetnosti a dokonce měla údajně napadnout jednu z letušek.

Fotogalerie

A Hučíková, která měla dokonce být ve Spojených státech údajně bez platného víza, nyní vyrukovala s vlastním vysvětlením. „Pas i vízum jsem měla v pořádku. Prodlužovala jsem si pobyt o tři měsíce, což mi následně potvrdila i lasvegaská policie,“ začala s vysvětlováním modelka.

I když se zatím zdálo, že letadlo nouzově přistálo kvůli tomu, že byla agresivní, vše bylo prý jinak. „Někdo tvrdil, že jsem měla na palubě zbraň, což vedlo k nouzovému přistání letadla. A to za doprovodu stíhaček. Nic takového ale u mě nenašli,“ pokračovala mladá Češka, která podle svých slov ani neuhodila letušku.

Jenom jsem do ni strčila, protože mi nechtěla dovolit otevřít dveře,“ dodává a pro své chování má velmi absurdní vysvětlení. „Mezi cestujícími a personálem se podobné roztržky dějí každý den, ale nikdy kvůli tomu nezasahují agenti FBI a ani stíhačky,“ pokračuje Hučíková.

Ta sice jednání amerických úřadů chápe, o to míň je vstřícná vůči personálu letadla. Moje kočka má také svoje doklady a létá se mnou ve své přepravce už pět let, nikdy předtím žádné problémy nenastaly,“ ukončila modelka, která je ale po dvou dlouhých týdnech opět se svou kočičkou Victorii.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 19. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  77
 • Haha
  34
 • Tvl
  30
 • Super
  22
 • Cože
  18
 • Sladký
  12
Komentáře