Tanečník Yemi o Justinovi Bieberovi: „Psychicky slábne, nikdo ho nesmí budit“

Tanečník Yemi se potkal s mnoha slavnými celebritami. Co řekl o Bieberovi a Kanye Westovi? | foto: Koláž expres/profimedia

Nejznámější český tanečník a choreograf Yemi A.D. má bohaté profesní zkušenosti nejen z Čech, ale také ze zahraničí. Úzce spolupracoval například s Kanye Westem, zná ale i mnoho dalších hollywoodských celebrit. Co práskl na Justina Biebera?

„Většina světových hvězd je frustrovaných. Jak tady byl nedávno Justin Bieber, připadal vám jako spokojený? Mně tedy ne,“ uvedl v rozhovoru pro magazín DNES Yemi (35).

Se Simonou Krainovou v roce 2010.

Se Simonou Krainovou v roce 2010.

Tanečník tvrdí, že zahraniční super hvězdy nemusí překonávat žádné překážky, což zkresluje jejich pohled na svět a realitu všedního dne.

„Bieber má například pravidlo, že ho nikdo nesmí vzbudit. Takže když tuhle odněkud odlítali, usnul v autě a všichni museli několik hodin čekat, než se probudí, aby pokračovali v cestě,“ svěřil exotický krasavec.

Justin Bieber jev České republice. V noci se přivítal s fanoušky a dal si jídlo...

Justin Bieber se k českým fanouškům choval slušně, měl však za zadkem neustále početnou armádu šerpů.

„Když nemá ani takhle zpětnou vazbu opravdového světa, přispívá to k jeho porcelánovosti, díky níž mu ochabují psychické svaly. Slábne, protože se nemusí s ničím vnějším prát a nic překonávat.“

A jak vzpomíná na výbušného Kanye Westa, se kterým úzce spolupracoval na videoklipech?

Kanye West se vymkl kontrole. Zhroutil se.

Kanye West je horká hlava, občas to i přežene.

„Neumí filtrovat. Já z jeho strany nikdy nezažil agresi vůči mně, ale když jsem ji viděl vůči někomu jinému, vždycky jsem rozuměl jeho důvodům pro naštvání. Lidi v kreativním světě potřebují ale spíš podat ruku než dát facku. K tomu Kanye asi ještě nedospěl,“ uzavřel v rozhovoru Yemi.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:11 20. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  14
 • Trapas
  9
 • Tvl
  9
 • Super
  8
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat