jít naiDNES.cz

Pamatujete si na baculatou Wendy z VyVolených? Stala se z ní modelka!

Wendy se změnila k nepoznání. | foto: Facebook.com

Když se začala vysílat první řada VyVolených, reality show vyvolala doslova poprask. Ze soutěžících se staly celebrity, po kterých každý toužil. A jednou z nich byla i oplácaná kadeřnice Wendy Zapletalová. Jenže po čase se po ní slehla zem, stejně jako po jejích spoluhráčích. Co se vlastně se sympatickou brunetkou stalo?

Reality show, která mapovala životy soutěžících žijících v jedné vile, byla naprostým fenoménem své doby. Lidé odjakživa rádi „očumují“ jiné, co dělají, jak se chovají a jaké mají chyby. A jejich touhu po drbech přesně splňovali VyVolení.

Jednou z těch, která se nechala natáčet dlouhé dny a noci, byla i Vendula Zapletalová zvaná Wendy. Byla to oplácaná holka, kterou sice bavila práce kadeřnice, ale toužila po výhře, aby se konečně měla lépe. Jenže na vítězství nakonec nedosáhla, ale i přesto si ji lidé oblíbili a byla zvána na různé večírky, do různých pořadů, přes noc se z ní stala hvězda.

Jenže jak je to tak u těchto rychlokvašek zvykem, jejich sláva světelnou rychlostí doslova vyšumí. Přišly nové a zajímavější pořady, další lidé, které chtěli diváci poznat, po Wendy a jejích spoluhráčích se naprosto slehla zem.

Ale ona tomu ve finále byla ráda. Konečně ji lidé přestávali zastavovat na ulici, nekoukali, co zrovna jí nebo nakupuje, nebyla pro smích kvůli pár kilům navíc. A tím dostala impuls na sobě začít pracovat. Být zajímavá nejen přes televizi, ale i pro své okolí tím, jaká je ve skutečnosti.

I když zhubla, vnady jí zůstaly.

I když zhubla, vnady jí zůstaly.

Zhubla skoro dvacet kilo, změnila image, a dokonce začala fušovat do řemesla modelkám! Ale to si jen tak vyzkoušela, radši stojí na té druhé straně a manekýnky líčí a češe. V tom se naprosto zhlédla a jezdí po různých školeních, aby se ve své práci zdokonalovala.

Málokdo by v této krásce poznal baculku Wendy. Teď je na ní vidět, že se jí zvedlo sebevědomí, má se ráda a ještě k tomu všemu se stala maminkou. I když Vendule dávalo mateřství dost zabrat a do toho ještě musela pracovat, rozhodně by neměnila.

Do žádné soutěže podobné VyVoleným už by se nepřihlásila, to špehování by už dnes nesnesla.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:34 11. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  53
 • Haha
  19
 • Trapas
  18
 • Cože
  14
 • Tvl
  12
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat