Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Komedie s nezaplaceným nájmem! Dorka a Václav z Výměny manželek lhali na kameru

  Václav a Dorka | foto: Reprofoto/ Voyo

  V rámci posledního dílu Výměny manželek se v domácnosti Václava a Dorky řešilo nečekané drama v podobě pěti nezaplacených nájmů. Přestože se oba na kameru tvářili, že netuší, jak se to mohlo stát, po natáčení šli s pravdou ven. Přiznali, že o celé situaci věděli, ale nechtěli se ztrapnit před celým národem.

  Poslední díl Výměny manželek přinesl poměrně nečekané drama. Tatínek Václav se totiž od majitele bytu dozvěděl, že jeho partnerka Dorka již pět měsíců nezaplatila nájem, a tak se budou muset z pronajatého bytu v pražské Libni vystěhovat.

  Diváky u televizních obrazovek hned zarazilo, jak se oba k celému problému postavili. Především Dorka, která reagovala s naprosto ledovým klidem poté, co jí Václav po do dohodě s produkcí zavolal.

  „Myslím si, že tyhle věci můžu řešit až v neděli, až se vrátím. Pak je jediná možnost skočit na pracák, ale nevím, jestli tam tobě něco řeknou,“ odpověděla s tím, že má nastavený trvalý příkaz a žádné vytýkací dopisy domů nechodily.

  Následně se Dorka svého náhradního Davida zeptala, jestli půjdou do lesa na houby, jak předem plánovali. Mezitim se Václav s majitelem bytu dohodl, že peníze z Výměny využije na splacení dluhu.

  Dorka

  Komedie od začátku

  Nyní oba přiznali, že o nezaplaceném nájmu velmi dobře věděli, nechtěli se však ztrapnit před celým národem, a tak sehráli komedii.

  „Je to trapná situace, a proto jsme trochu zpanikařili. Byla to blbost, měli jsme říct na rovinu, že jsme se dostali do finanční tísně. Ale nevěděli jsme, co dělat, a já jsem nechtěla potopit svého přítele a on zase nechtěl potopit mě,“ hájila se Dorka v rozhovoru pro TN.cz.

  Václav volá Dorce

  Václav navíc nešetřil náhradní manželku Žanetu. Podle jeho slov to celé propálila právě ona. „Věděli jsme to oba, že tam byl nějaký nedoplatek na tom nájmu. Já jsem jí sám říkal: ‚Žaneto, tohle je naše věc.‘ Do toho vlastně majitel zablokoval čipy, takže se to muselo nějak vyřešit. Věděli jsme o tom, udělala se z toho show a já jsem to bral jako show,“ sdělil Václav s tím, že v rámci show by se dokázal na povel rozbrečet.

  Čtyřčlenná rodiná má v tuto chvíli už nové bydlení, které je levnější. A ačkoliv se Václav a Dorka nechtěli ztrapnit před celým národem, komentáře na sociálních sítích nasvědčují tomu, že jsou divákům ve velké míře pro smích. „Oba jsou komedianti,“ shodují se mnozí v komentářích na facebooku.

  Fotogalerie