Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pět nezaplacených nájmů! Diváci Výměny manželek rozcupovali Dorku a Václava

  Další Výměna manželek se týkala nezaplacených nájmů. | foto: Reprofoto/ Voyo

  Poslední díl Výměny manželek nepřinesl žádné větší drama, přesto dokázal diváky u televizních obrazovek opět namíchnout. Tatínek Václav se totiž od majitele bytu dozví, že jeho partnerka Dorka již pět měsíců nikdo nezaplatila nájem. Všechny ale zarazí Dorčin postoj k celé situaci.

  V posledním díle reality show Výměna manželek se objeví rodina maminky Dorky (28) a jejího partnera Václava (29), který pracuje jako kuchař. Společně vychovávají dvouletou dceru Viktorku a ročního syna Vendu. Rodina žije v pražské Libni, kde má pronajatý byt 2+kk.

  Druhá rodina pochází ze Zlína. Žaneta (44) pracuje jako sanitářka, její partner David (44) pracuje jako mechanik a žijí ve vlastním domě s dvanáctiletou dcerou Natálií. V domácnosti s nimi ještě žijí čtrnáctiletí Žanetini synové z předchozího vztahu – Jakub a Daniel.

  Tato Výměna probíhala poměrně hladce až do doby, než Václav od majitele bytu zjistil, že Dorka nezaplatila pět měsíců nájemné. Václav na nic nečekal a celou situaci začal okamžitě řešit. Produkci poprosil, aby své ženě mohl zavolat.

  „Lásínku, mně volal majitel, že nemáme zaplacených nějakých pět nájmů a že tam dlužíme pěkně vysokou částku,“ řekl své ženě vyděšeně s tím, že jim běží výpovědní lhůta a domů měly chodit i dopisy.

  Dorka prý o žádných dopisech a nezaplacených nájmu nic neví.

  Dorka ale zůstala naprosto v klidu. „Myslím si, že tyhle věci můžu řešit až v neděli, až se vrátím. Pak je jediná možnost skočit na pracák, ale nevím, jestli tam tobě něco řeknou,“ odpověděla a svému náhradnímu manželovi řekla, že má nastavený trvalý příkaz a všechny platby si hlídá. Následně se Davida zeptala, jestli půjdou do lesa na houby, jak předem plánovali.

  Dorka ví moc dobře, tvrdí diváci

  Dorčina klidná reakce ovšem diváky příliš nepřesvědčila. Mnozí mají za to, že osmadvacetiletá maminka ví moc dobře, že nájem delší dobu neplatí a na kameru jen hrála divadlo.

  „Dorku jsem v životě neviděla a vidím, že Dorka ví moc dobře, která bije,“ uvedla na facebooku divačka Soňa, která za svůj komentář získala téměř 800 souhlasných palců nahoru. „A oba iPhone, to je důležitý,“ reagoval se značnou ironií Míra.

  „Rodina v existenčních problémech a zoubková víla Dorka položí telefon a zeptá se, jestli půjdou na ty houby,“ směje se Marek, který si neodpustil poznámku na Dorčin mizerný chrup. Jiní se zase vysmívají oslovení „lásínku“.

  Dorka

  Václav celou situaci zachrání tím, že přislíbí majiteli bytu odměnu za natáčení Výměny manželek. „Je to zařízené. Je to vyřešený problém, to jsem šťastnej ,“ uleví si Vašek s tím, že do budoucna bude platby zařizovat raději sám.

  „Jsme zasnoubení. Já jsem plánoval, že z toho uděláme menší svatbu, ale důležitější je vyřešit hlavní problém. Svatba počká,“ dodá Václav, který rovněž u diváků příliš nezabodoval.

  Fotogalerie