Drsné obvinění Terezy z Výměny: „Pořád jen spala, na dvorku byla cítit tráva!“

Tereza ve Výměně manželek dokáže, že celý pořad bere jako výbornou příležitost k odpočinku. O to méně se stará o domácnost. | foto: Koláž Expres.cz

Čeká nás další vyhrocená Výměna manželek. O pořádné „tóčo“ se postará hlavně Tereza, která přijde do rodiny se třemi dětmi. Ty si ale náhradní maminky moc neužijí. Dotyčná využije každé chvíle k odpočinku, většinu deseti dní prospí a navíc čelí obvinění, že místo mytí nádobí na dvorku kouřila marihuanu. Péči o Viktorku (2) tak musí zvládat sedmiletá Nikola.

Mladá maminka Tereza z nové epizody Výměny manželek neudělá na svou náhradní rodinu nejlepší dojem. Její prozatímní partner Arne ji dokonce obviní z užívání drog!

V nové Výměně manželek uvidí diváci rodinu z Liberce, kterou tvoří Andrea (30), Arne (47), Roman (12), Nikola (7) a Viktorie (2). Na druhé straně se seznámí s Terezou (26), její sestrou Bárou (17), neteřemi Danielou (13), Hanou (5), synem Davidem (4) a kamarádem Vojtou (24), kteří žijí v Děčíně.

Během svého pobytu v náhradní domácnosti Tereza příliš nezazáří a dostane se hned do několika problémů. O domácnost se nestará, s péčí o dvouletou Viktorii si hlavu neláme a jednoho dne Terezu náhradní manžel spolu se synem nařkne z užívání drog! 

„Venku byla cítit tráva,“ konfrontuje Terezu Roman.

„To těžko, já jsem tady byla za dvě vteřiny... Až si budu chtít zakouřit trávu, tak vás pozvu na jointa,“ odsekla dotčená maminka, která kouří jednu cigaretu za druhou a dětem „vaří“ chleba s nutellou. Jako důvod výpravy před dům pak uvedla, že jí tam spadly kalhotky.

Mňam. To bude zase výživná a chutná Výměna...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:42 19. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  31
 • Haha
  20
 • Cože
  20
 • Super
  18
 • Sladký
  18
 • Tvl
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat