„Věčný kluk z ČT“ Vojtěch Bernatský je novou hvězdou Instagramu, čím baví?

6. ledna
Svým sympatickým projevem si Vojtěch Bernatský (43) podmanil mnoho sportovních nadšenců coby moderátor pořadu Branky, body, vteřiny v České televizi. Dnes ho vídáme hlavně na Instagramu s kytarou v ruce. Sám přiznává, že „dělat muziku“ byl jeho sen už od mládí.

Vojtěch Bernatský začal v České televizi pracovat v roce 1995. Tehdy mu bylo dvacet let, studoval FAMU a byl externím členem sportovní redakce. 

Od roku 1996 začal moderovat Branky, body, vteřiny. Znát ho můžete také z pořadů Buly nebo Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit, kde „úřadoval“ s kamarádem a kolegou Petrem Svěceným.

V pořadu Branky, body, vteřiny je sice Bernatský k vidění stále, ale uměl se vrhnout i na úplně jiný formát, například moderoval pořad Devatero řemesel.

Kromě toho si Bernatský – podobně jako jiné televizní hvězdy – velice oblíbil sociální sítě. Zabydlel se zejména na Instagramu, kde ho sleduje téměř dvacet tisíc lidí.

Zde Bernatský sdílí jak rodinné fotografie, tak i šílené snímky z vany či bazénu.

Stále rád blbne.

Stále rád blbne.

Bernatský se na svém Instagramu rád pochlubí také tím, jak hezky umí brnkat na kytaru.

Hudba byla vždy více než jen jeho koníčkem. O tom, že se z něj stane muzikant, dlouhé roky snil. A je navíc zřejmé, že má nejenom velkou chuť hrát a zpívat, ale také velký talent. Před lety s Petrou Janů vyhrál televizní pěveckou soutěž „Duety... když hvězdy zpívají“.

Zazpíval si i s Petrou Janů.

Zazpíval si i s Petrou Janů.

„Jako dítě jsem si pořád hrál na kytaru a neidentifikovatelným jazykem, bylo to něco mezi angličtinou, bulharštinou a tatarštinou, jsem zpíval a zároveň brnkal na nervy rodičům a staršímu bráchovi,“ píše Bernatský pod jedním ze svých příspěvků na Instagramu.

„Toužil jsem být zpěvákem populárních písní. Na Slavíka to už asi nebude, oni ho totiž zrušili. Ale ten sen se mi skutečně plní. Zpívám, hraju na kytaru a dokonce svoje písničky,“ uvádí dále Bernatský, který kromě kariéry zpěváka snil o tom, že bude moderátorem. 

Hudbu chtěl dělat už jako malý kluk.

Hudbu chtěl dělat už jako malý kluk.

Oba dva jeho sny se mu tak vyplnily. Není divu, že z tváře Vojtěcha Bernatského ani po více než dvaceti letech nezmizel jeho – pro něj už typický – upřímný úsměv.

Fotogalerie

Anketa

„Věčný kluk z ČT“ Vojtěch Bernatský je novou hvězdou Instagramu, čím baví?

Super 57
Tvl 8
Komentáře