Na lov ve stylu „chyť a pusť“ Kotek nedá dopustit: Zabírá na ryby i na ženy!

Vojta Kotek je rybář tělem i duší. | foto: Koláž Expres.cz

Herec a režisér Vojta Kotek (30) se odreagovává pro někoho možná až příliš usedlým a „páprdovským“ způsobem. Ve volných chvílích neskáče padákem ani nesjíždí na raftu divokou řeku. K vodě má ale i tak dost blízko. Akorát ji pozoruje ze břehu, z pohodlí rybářské stoličky.

Známého herce Votku Kotka jsme zastihli zrovna ve chvíli, kdy se vydal do svého oblíbeného obchodu pro pár maličkostí, které mu u vody zaručí ty největší úlovky.

„Vojta Kotek vybaven na pořádný kapry! Ať to jezdí, Vojto,“ komentovali hercův nákup před časem majitelé obchodu s rybářskými potřebami všeho druhu. Tentokrát ale Kotek nevyrazil pro nic velkého. Na objemné pytle s návnadou navíc neměl ani dost místa v zavazadlovém prostoru svého vozu. Spokojil se proto s pár krabičkami.

Že má k rybaření Vojta hodně blízko, dokládá i jeho styl, které uplatňuje také na lovu žen. „Jsem ten typ rybáře ‚chyť a pusť‘. V momentě, kdy rybu dostanu, mě přestane zajímat,“ přiznal před časem pro Blesk TV magazín svou nejoblíbenější strategii lovu.

Hejna snadno dostupných ryb ani žen ho proto neberou. „To je, jako kdybyste šli na ryby a ony by vám samy skákaly na břeh,“ vysvětlil s tím, že muži prostě rádi chodí lovit, ne ani kvůli úlovku, ale pro zážitek z lovu. „Když je něco příliš jednoduchý, tak to postrádá vzrušení,“ dodal.

Všechny dámy i obyvatelky vodní říše tak teď alespoň vědí, na čem jsou. Zatímco metodu „chyť a pusť“ Vojta může s klidným svědomím uplatňovat i na ženy, návnadou na ryby by je na prvním rande moc neuctil. Těžko říct, jestli by se spokojily s párem rousnic, kukuřicí, nebo woblerem a rotační třpytkou...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:53 29. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Trapas
  13
 • Cože
  8
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat