Čtvrtek 24. června 2021, svátek má Jan
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Před rokem neměla kde bydlet, teď se Svátková pyšní domem snů. Kde na něj vzala peníze?

  Život éterické herečky Vlastiny Svátkové (39) byl jako na horské dráze, jednou žila v naprosté pohádce, pak se opět sbírala ze dna. Ani ve snu ji ale nenapadlo, že se její život konečně ustálí, pořídí si dům snů, mladšího a fešného partnera a bude zase žít jako nezávislá žena, která si svůj vysněný domov už nenechá nikým vzít. A že ten domov je opravdu luxusní a plný designových kousků. Kde na takový luxus bývalá modelka vzala peníze?

  Ještě před rokem zažívala herečka Vlastina Svátková přímo peklo na zemi. Rozváděla se s druhým manželem Jiřím Kounickým, se kterým má nejmladšího syna Matyáše, přišla o domov, přístav, kam se tak ráda vracela. Najednou byla opět ztracená a netušila, kde bude s dětmi bydlet a jak budou žít.

  „Chci mít klid, schovat se před veřejností, chodit do lesa nenamalovaná v teplácích s dětmi. Užít si to, že nikoho nezajímám,“ přiznala před časem Expresu herečka.

  Nebyla by to Vlastina, kdyby se z té deprese ze života nevyhrabala. Z naprostého dna se vyškrábala opět na vrchol, kde začala zářit více než předtím. Nikoliv kvůli novému muži, ale spíše díky novému životu a novému domovu, který chtěla synům vytvořit. To stálé místo, kde budou vědět, že jsou opravdu doma.

  A to se herečce opravdu povedlo. Vlastně i nad její vlastní očekávání. Sice měla v hlavě, jak by vysněný dům měl vypadat, že by měl být plný světla, s francouzskými okny, designovými věcmi a hlavně rozlehlou zahradou, netušila ale, že najde něco tak nádherného jen kousek od Prahy.

  Vlastina si vysnila dokonalou oázu klidu a teď ji opravdu má.

  Vlastina si vysnila dokonalou oázu klidu a teď ji opravdu má.

  „V jeden den máte pocit, že přijdete o vše, o domov, lásku, rodinu, jistotu, naději... A trvá přesně rok, kdy se k vám vše vrátí mnohem víc a najdete i to, co vypadlo nereálně: lepší domov, mnohem větší lásku a obrovskou naději, že když něco končí, je to proto, že něco mnohem lepší čeká za rohem. Děkuju každý den, kdy sedím na zahradě svých snů....,“ napsala Vlastina pod fotky nového domova a nového partnera, který se začal starat o zahradu a z kamarádství se stala velká láska.

  Všichni to herečce přejí, protože si v životě prošla opravdu složitými věcmi od špatného vztahu s mámou přes domácí násilí až po poruchy příjmu potravy. Ale vždy se oklepala a šla s hlavou vztyčenou dál.

  Jen je tu jedna otázka, která zajímá spoustu lidí. Kde na takový luxus herečka vzala? 

  Vlastina má vše do detailu domyšlené, vše musí ladit.

  Vlastina má vše do detailu domyšlené, vše musí ladit.

  Světe, div se, jako každý jiný smrtelník si na dům vzala hypotéku, kterou bude splácet třicet let, ale je šťastná, že je jen její. Se syny si vybudovala pevné zázemí, kde jsou všichni šťastní.

  Do toho Vlastina vede pár svých vlastních designových značek třeba šperků a oblečení, z toho je také určitě nějaký peníz. Především ale píše knihy, které se staly bestsellery, to ji momentálně nejvíce živí.

  S domem herečce pomáhá i její nový partner.

  S domem herečce pomáhá i její nový partner.

  Kdo by si myslel, že jí na to přispěli bývalí manželé, opak je pravdou. Po rozvodech nedostala nic, herečka na tom naopak ještě tratila. 

  Není divu, že jde Vlastina příkladem mnoha ženám, které se také dostaly na pomyslné dno, ale jak je vidět, jde se z něj dostat s noblesou a se ctí.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Kdo staví dům, musí si připlatit. Kvůli prudkému nárůstu cen nestačí hypotéky

  Premium Martin Hájek buduje v lokalitě Loukovec v Příhrazských skalách v Českém ráji dům, do kterého se nejspíš s rodinou nikdy...

  Ralsko 30 let poté. „Český Černobyl“ je skanzenem sovětské okupace

  Premium Zem je tu děravá jako ementál, naládovaná střelivem a nasáklá ropnými látkami. Co krok, to azbukou vyrytý nápis. Tu na...

  Sledujeme začátek rituální sebevraždy lidstva, říká Čech s IQ 206

  Premium Je jedním z nejchytřejších Čechů, ale jako robot nepůsobí. Při osobním setkání je Karel Kostka, vzděláním učitel,...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 24. června 2021, svátek má Jan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz