Úterý 21. května 2024, svátek má Monika
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Snoubenka Richarda Chlada: S Hájkem jsme si nesedli, pak mě začal urážet! Co na to on?

  Anna-Marie Kánská, snoubenka Richarda Chlada, se poprvé vyjádřila ke sporům s Vlastou Hájkem. | foto: Instagram

  Hodně peprný spor se rozhořel uvnitř početné komunity českých celebrit na Tenerife. Některé z nich se veřejně pustily do podnikatele Vlasty Hájka, který tam provozuje realitní kancelář Tenerife Real, a to kvůli jeho údajnému hrubému chování. Vůbec poprvé se k celé věci vyjádřila také Anna-Marie Kánská, snoubenka miliardáře Richarda Chlada, který ještě donedávna platil za Hájkova blízkého přítele. „Má šovinistické názory a vulgární vyjadřování, zaútočil i na mou rodinu,“ vzkázala ve vyjádření. Co k celé kauze říká Vlasta Hájek?

  Richarda Chlada a Vlastu Hájka pojilo dlouholeté a pevné přátelství, ještě loni na podzim spolu pařili na večírku realitní kanceláře Tenerife Real. Podle někdejšího automobilového závodníka se ale vše začalo hroutit po Novém roce.

  Hájek se měl mimo jiné chovat hrubě k jeho snoubence Anně a opakovaně jí posílat vulgární hlasové zprávy, kvůli čemuž se oba rozhádali a přestali se stýkat.

  V tenerifské kauze už se vyjádřil jak Richard Chlad, tak i herečka Alice Bendová či Vladimíra Dvořáková, partnerka pražského politika Filipa Dvořáka. Vůbec poprvé a podle svých slov i naposledy se teď ale rozhodla promluvit i sama Anna-Marie Kánská.

  „Od začátku našeho vztahu jsem se chtěla držet svého pravidla mediálně se nevyjadřovat k našim životním peripetiím a nepodporovat snahu o zviditelnění se slávychtivých osob. Nyní cítím, že celá tato situace přerostla v (pro mě) neúnosnou hranici a myslím, že i já bych se k ní měla vyjádřit,“ vzkázala Anna Expresu.

  „Již po pár setkáních s panem Hájkem bylo jasné, že jako lidé jsme si nesedli, protože já u mužů oceňuji galantní chování, které je mu bohužel cizí. Na základě narůstajících vzájemných antipatií a mé následné určité sociální distance se vytvořilo ze strany pana Hájka zbytečné dusno, které přešlo ve lživé a nevybíravé pomluvy, adresované na mou osobu a naši rodinu, na nepublikovatelné nadávky a následné výměny názorů, ať už osobně, nebo po jeho oblíbených hlasových zprávách,“ píše ve svém stanovisku partnerka Richarda Chlada.

  Richard Chlad se svou snoubenkou na párty na Tenerife

  Dále rozvádí, s jakým chováním se setkávala. Ocenila také svého snoubence a upozornila, že ten přátelství s Vlastou Hájkem ukončil.

  „Jeho šovinistické arogantní názory, vulgární vyjadřování a nevhodné chování nebyly adresované pouze mně, ale i spoustě mých kamarádek a kamarádů, partnerkám dobrých přátel, kteří na základě těchto událostí s dotyčným ukončili přátelství i spolupráci. Velmi si proto vážím mého partnera, který se i přes jeho snahu vše zachraňovat rozhodl udělat nelehký krok, a to rozvázat přátelství s člověkem, se kterým si v mnoha situacích byli oporou a jejichž přátelství trvalo několik let,“ stojí ve vyjádření Anny-Marie.

  Kánská na závěr ještě zdůraznila, že podobnou zkušenost má i s bývalou partnerkou svého snoubence, modelkou Liou Kees. K tomu se ale nadále vyjadřovat nechce.

  „Závěrem chci podotknout, že jsem se veřejně nevyjadřovala ani k obdobně hloupé situaci, kdy jsem v ještě relativně nedávné době byla podobně atakována ze strany bývalé partnerky mého partnera. V tomto případě se nebudu vyjadřovat dále, protože jsem se rozhodla předat obtěžující zprávy, videa a nahrávky našemu právnímu zástupci a v případě opakujících se útoků a vyhrůžek hodlám tento problém řešit právní cestou,“ uvedla Anna.

  Vlasta Hájek a Felix Slováček

  Právě Lia Kees se dnes objevila na instagramovém profilu Vlasty Hájka, vyjádřila mu podporu, načež on si její příspěvek sdílel. Stejně tak i několik dalších komentářů, podle nichž se měl nevhodně k ženám chovat naopak Richard Chlad.

  „Platí, že se k tomu nebudu vyjadřovat. Slečně Kánské jsem se před časem omluvil, nevím, kde je problém. Co se Richarda týče, řeknu jen tolik, že by si měl zamést před vlastním prahem. Já svoje chování nezměnil, od šestnácti let se vyjadřuji stejně,“ řekl Expresu Hájek, který skupinu kolem někdejšího blízkého přítele viní z toho, že celou kauzu proti němu zosnoval on.

  „Nad třemi články mávnu rukou, ale ono to pořád pokračuje. Po šesti už to nemůžu nechat jenom tak, je to útok i na moje podnikání. Byl bych rád, aby tahle hloupá a zbytečná kauza už jednou provždy skončila,“ uvedl.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:30 úterý 10. října 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   53
  • Trapas
   16
  • Super
   10
  • Tvl
   8
  • Sladký
   3
  • Cože
   2