Nejžádanější svobodný mládenec Česka: Na Vladimíra Polívku fanynky čekají

Vladimír nikdy nevypadá špatně. | foto: Profimedia.cz

Je mladý, pohledný, s úspěšnou kariérou a se slavnými rodiči po boku. Herec Vladimír Polívka (29) je prostě partie k pohledání. Jenže tento sexy umělec nechce jen tak nějakou, rád si vybírá. A má z čeho, fanynky na něj pořádají doslova hony. Klofne ho nějaká?

Syn slavných rodičů Vladimír Polívka má všechny atributy k tomu, aby se stal nejžádanějším svobodným mládence u nás. Dobře se na něj kouká, není líný, nějakou tu korunu bude mít ušetřenou.

Jenže on se ženám na vztah vyhýbá jako čert kříži. Po neslavných zásnubách s profesionální celebritkou Karolínou Krézlovou si nechce jen tak pustit někoho k tělu.

Ale nemusí rozhodně smutnit. Poté, co se rozešel se svou snoubenkou, jako by se na něj najednou vypsala nějaká odměna, holky na něj útočí všude, kde se dá.

Jeho sociální sítě jsou prý plné zpráv a zvaní na rande, nedají mu pokoj ani na dovolené či v nočních hodinách. Doslova ho nahánějí všude a nikde jim neuteče.

Zatím ho ale asi žádná přes zprávy nenadchla a zatím je pořád sám a tu svobodu si užívá. Jak ale dlouho bude odolávat svodům lačných žen?

Je to jen kluk, takže by se nebylo čemu divit, kdyby se s nějakou spustil. A proč ne? Je pohledný a svobodný, proč si toho neužívat.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat