jít naiDNES.cz

Otevřená zpověď Vlaďky Erbové: Chci, aby můj syn očistil jméno Řepka

Dva a půl roku stráví Tomáš Řepka ve vězení s ostrahou. Tento trest mu byl vyměřen nejen za zpronevěru a podvod s autem, ale i za založení dehonestujících pornoinzerátů jménem jeho exmanželky a matky syna Markuse Vlaďky Erbové. A právě té jsme se zeptali, zda je možnost, že exfotbalistu ve vězení v průběhu jeho trestu navštíví. A ačkoliv ještě před časem hovořila o otci svého syna smířlivě, dneska je nekompromisní a říká ne. Erbová v exkluzivní zpovědi pro Expres dokonce prozradila, jak reagoval její syn Markus, když se dozvěděl, že tatínek jde do vězení!

Kdysi dávno se milovali a chtěli spolu strávit zbytek života. Ty časy jsou ale dávno pryč. Vlaďka Erbová nad otcem svého syna Markuse definitivně zlomila hůl.

Když jsme se jí zeptali, zda by Řepku, který by měl nejpozději počátkem příštího týdne nastoupit do ruzyňské věznice, navštívila, byla nekompromisní.

„Bála jsem se této otázky. Můžu ti zcela upřímně říct, že ještě před rokem jsem v sobě zachovávala určité emoce lítosti, ale dneska ať ve mně nikdo lítost nehledá. Ani odpovědi. Tři roky jsou dlouhá doba. Já dva roky navštěvuju každou středu svého terapeuta, abych se nezbláznila z toho, co se dělo, co jsem si o sobě musela přečíst, co jsem se o sobě dozvěděla. Tento člověk o mně napsal dvě strašidelné knížky plné lží. Neustále mi bylo vyhrožováno, byla jsem hnaná do kouta a vydíraná. Moje dcera to dodnes poslouchá ve škole, protože děti jsou nekompromisní. Mého syna to čeká,“ říká Erbová, která má zcela jasno, jak se zachová.

Řepkovi odpustit nedokáže.

„Když jsem ho prosila o podpis předškolního odkladu, protože Markuskovi byl diagnostikován ve zkratce nedovyvinutý mozek dítěte, tatínek se dušoval, že to nepodepíše, protože jde o zanedbání mé výchovy. Prožila jsem si své. Dneska litovat člověka, který zcela vědomě něco udělá, vlastní občanský průkaz, neohlížel se doprava ani doleva, nedluží peníze jen jedné paní, které prodal auto, ale dluží je spoustě lidem, tak bohužel. Určitě u mě nikdo nečekejte odpověď: Je to otec mého syna,“ pokračovala modelka.

Ta ale jedním dechem dodává, že je šťastná, že syna Markuse má právě s exfotbalistou a budoucím vězněm Tomášem Řepkou.

„Markus je skvělé dítě. Jsem pyšná, že to dítě mám. Jsem i pyšná na to, že ho mám s Tomášem. On si z něj vzal úžasné věci. Jednou z něj bude dokonalý chlap a věřím tomu, že tím, že odmalinka dostává mou lásku, tak se nikdy nepodívá křivě na ženu, se kterou bude mít dítě. To, co řekne, i udělá. Budu se jako máma snažit o to, aby Markus jako Řepka napravil jméno, které si Tomáš udělal svou fotbalovou kariérou. Mohl končit v důchodu s obdivem, a dneska jsou to jenom vtipné koláže. Nedělá si z něj legraci jenom naše republika, ale celá Evropa. Neuvědomuje si, že to jméno nenosí jenom on, ale i jeho synové,“ dodala Erbová.

Vlaďka nám také přiznala, že synovi již musela prozradit, že tatínek jde načas do vězení. Bylo to totiž nevyhnutelné.

„I když jdeš do hloupého obchodu s potravinami, tak tam jsou noviny. Markuskovi jsem to už bohužel musela říct. To dětské prostředí je nekompromisní. Rodiče si o tom povídají doma, děti to ventilují dál. A je jedno v jakém věku. Jestli jde o školu, školku, nebo dětské hřiště. Markuskovi jsem to vysvětlila a musím říct, že to pochopil po svém. Řekl mi, že když on na ledě udělá faul, tak jde na trestnou. Takže taťka jde na trestnou,“ vysvětlila nám Vlaďka, jíž jsme se také zeptali, jestli je šance, že by se Řepka ještě před nástupem do vězení mohl se synem potkat, nebo zda povolí, aby Markus mohl tatínka ve vězení navštívit.

Je vůbec možné, aby se jejich vztahy někdy narovnaly a oni si odpustili? I na tyto otázky nám Vlaďka Erbová ve velmi otevřeném rozhovoru, který si můžete pustit ve videu, odpověděla.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:07 20. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  121
 • Trapas
  47
 • Tvl
  28
 • Haha
  27
 • Cože
  25
 • Sladký
  25
Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat