Rozvodové skóre: Řepka má 4 tituly ze Sparty... Erbová vilu a 4 byty!

Vlaďka Erbová se svým stále ještě manželem Tomášem Řepkou. | foto: Herminapress.cz

Manželství Vlaďky Erbové (34) a Tomáše Řepky (41) se chýlí ke konci. A zatímco dluhy slavného fotbalisty, který je až po uši v exekucích, které na něj uvalila jeho exmanželka Renata, protože neplatil alimenty na jejich dvě děti, se budou prohlubovat, s Erbové se mezitím stala úspěšná obchodnice s byty.

Nejbohatší kosmetička v republice. I tak se dá pohlížet na bývalou modelku Vlaďku Erbovou. Ta se totiž po rozvodu s hokejistou Zdeňkem Bahenským dala dohromady právě s Řepkou, kterému před třemi lety porodila syna Markuse a na konci července 2013 se vší pompou vzala, což jí změnilo život.

Z obyčejné holky ze severních Čech se najednou stala rentiérka. V letech 2012 a 2013 si totiž na mosteckém sídlišti koupila čtyři panelákové byty, které pronajímá.

Tím ale výčet nemovitostí, kterými modelka disponuje, nekončí. V jejím vlastnictví je dokonce i luxusní vila v Černošicích u Prahy, kde slavný pár bydlí. Tu sice s největší pravděpodobností platil slavný fotbalista, který si za svou kariéru vydělal několik stovek milionů korun, luxusní vila za 35 milionů korun, kterou se slavný pár několik let snaží prodat, je ale psaná na realitku Černošická obchodní a realitní s.r.o., kterou vlastní a ovládá právě Vlaďka Erbová.

Otázkou nyní zůstává, jak bude vypadat majetkové vyrovnání slavného páru, který se rozpadl právě díky nevěře Erbové, která Řepku vyměnila za hokejistu Michala Gulašiho (29). Ať je to jak chce, Řepkovo konto se s největší pravděpodobností opět ztenčí a je nasnadě se zeptat, jestli mu vůbec ještě něco zbyde. Možná už jen ty 4 tituly, které získal na Spartě.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:29 9. prosince 2015. Anketa je uzavřena.

 • Super
  0
 • Haha
  0
 • Cože
  0
 • Trapas
  0
 • Sladký
  0
 • Tvl
  0
Komentáře