jít naiDNES.cz

Komplikace s rekonstrukcí: Vlaďka Erbová stále nebydlí

Stěhování do vlastního bytu se Vlaďce Erbové zkomplikovalo. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Myslela si, že už dávno bude bydlet ve svém, opak je ale pravdou. A nevypadá to, že by se na tom v dohledné době něco změnilo. Vlaďka Erbová Expresu přiznala, že rekonstrukce jejího mosteckého bytu, v němž bude po rozchodu s Michalem Gulašim bydlet, se nečekaně protáhla!

Jak jsme vás informovali, Vlaďka Erbová se po rozchodu s Michalem Gulašim přestěhovala do svého rodného Mostu. Ačkoliv se svůj vztah s hokejistou Komety Brno snažila zachránit, jeho pravidelné úlety byly i nad její trpělivost, proto se rozhodla od něj odstěhovat.

Její stěhování do Mostu ale neprobíhá tak hladce, jak by si Erbová přála. Zatímco její děti jsou již aklimatizované v nových školách a syn dokonce hraje hokej na legendárním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově, odkud vzešla nejedna legenda českého hokeje, stále nemají kde bydlet, a tak se musí „smířit“ s azylem u její maminky.

„Ještě nejsem zabydlená. Mám hotovou jednu místnost a ještě mi čtyři zbývají. Kdybych měla trpaslíka, tak mi vyroste,“ říká Erbová, která ale neztrácí svůj pověstný optimismus.

Nutno říct, že rozhodně nezahálí. Podle zdrojů přímo z Mostu se na jejím bytě pracuje dnem i nocí. Snad bude Vlaďka brzy zase ve svém.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat