Středa 5. října 2022, svátek má Eliška
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Herec Kratina o hnutí Me Too: Kemr s Hrušínským se kvůli harašení rozkmotřili

  Dnešní hyperkorektní doba je pro muže a zvlášť pro herce velmi těžká. Aby se už báli na svou kolegyni při hraní sáhnout, aby ho neobvinila, že ji sexuálně napadl. Na vlastní kůži to herec Vladimír Kratina (70) sice naštěstí nepoznal, ale Expresu přiznal, že se v Národním divadle kvůli harašení pohádali do krve Rudolf Hrušínský s Josefem Kemrem. Jak to „Drtikol“ myslel?

  Herec Vladimír Kratina se nad otázkou Me Too a honu na čarodějnice jen tak pousmál a bylo na něm ihned poznat, co si o tom myslí. A i o době hyperkorektnosti.

  „Tohle je ho*no, co jsme žili za totáče. Takže tohle se mě nijak zvlášť nedotýká. Já neřeším otázky pohlaví a těchto výstřelků v sexualitě,“ rozpovídal se Vladimír před kamerou Expresu. 

  Jen mu přišlo divné, že v Činoherním klubu museli vyřadit z repertoáru hru, protože nenašli žádného opravdového černocha, který by odpovídal nárokům zahraničních producentů. To pro změnu kvůli hnutí Black Lives Matters.

  A v divadle se prý děly zvláštní věci i před lety za komunistů. Třeba v Národním divadle, kde vedle sebe hrály takové špičky jako Rudolf Hrušínský a Josef Kemr.

  Rudolf Hrušínský se prý rozhádal s Josefem Kemrem kvůli ženě.

  Herec Vladimír Kratina v rozhovoru pro Expres

  Dokonce by se tam prý mohly mapovat prvopočátky sexuálního harašení.

  „Traduje se taková historka, že se kvůli takové věci rozhádal Rudolf Hrušínský s Josefem Kemrem. Byla tam totiž dáma, která v Národním pracovala, velmi bezvadná a roztomilá. A když pánové chodili v té tmě na jeviště, občas ji plácli přes zadeček nebo si z legrace sáhli. Ale ona se potom se dala dohromady s Pepou Kemrem, jenže Ruda si zase před představením plácl a to bylo zle. Na základě toho se rozkmotřili,“ prozradil Kratina.

  Sám prý nic takového nezažil a radši ani na nikoho nesahá, aby nebyl popotahován.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Puč v Kremlu? Vzpoura generálů? Už se řeší, kdo nahradí Putina

  Premium Vzhledem k průběhu ruského vojenského dobrodružství na Ukrajině se začínají objevovat spekulace, že vláda Vladimira...

  Bez jazyků i peněz. Čtyřicátnice svým cestováním „Za Kačku“ nakazila tisíce lidí

  Premium Levně za posledních pár let navštívila čtyři světadíly, 45 zemí a 69 ostrovů. „Prachobyčejná“ Kateřina Ostrá z Blanska...

  Tajemství ženského mokrého orgasmu odkryto. Pokus zjistil původ tekutiny

  Premium Záhada to byla pro ženy, pro muže, pro vědecké kruhy. Squirting, ženský mokrý orgasmus, byl dlouho neznámou, včetně...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 5. října 2022, svátek má Eliška
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz