Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Operace v Praze, noha v sádře a pravda o dítěti! Expres mluvil s blízkým Víta Starého

  Vít Starý | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

  Zpěvák Vít Starý (35), bývalý frontman dnes už neexistující kapely Mandrage, nedávno na sociálních sítích sdílel velmi silnou fotku, na níž sedí na invalidním vozíku. Krátce poté se objevilo mraky nepodložených zpráv a spekulací ohledně jeho osobního života a zdravotního stavu. Některé zdroje tvrdily, že se mu rozpadají kosti a není schopen pohybu. Jiní zase uváděli, že Starý má mít utajovanou dceru, s níž se pravidelně vídá. Expres se rozhodl tyto informace ověřit přímo v místě bydliště Víta Starého. Mluvili jsme s několika jeho sousedy i velmi blízkým přítelem, který nám pod zárukou anonymity prozradil, že Víťa tento týden absolvoval operaci v pražské nemocnici. „Šlo o banální zákrok, má nohu v sádře. Bude zase chodit,“ tvrdí člověk, který řekl pak také pravdu o údajně utajovaném dítěti.

  Jsou tomu více než čtyři roky, co se oficiálně rozpadla kapela Mandrage. Její frontman Vít Starý si pak prošel velmi těžkým obdobím. Měl bojovat se závislostí na drogách a trápily ho také zdravotní problémy. Uzavřel se před světem a kromě svých blízkých s nikým nekomunikoval.

  Před pár dny ale talentovaný zpěvák přidal na svůj facebookový profil po delší době nový snímek. Na fotce Vítek sedí na invalidním vozíku. Na první pohled se může zdát, že se jeho zdravotní stav rapidně zhoršil, ale hudebník v komentářích fanouškům naznačil, že je naopak optimistou. „Vrátím se,“ vzkázal v angličtině Starý, kterému nyní všichni drží palce.

  Krátce po zveřejnění výše popsané fotky se v médiích začaly objevovat různé spekulace týkající se Vítkova zdravotního stavu či osobního života. Na webu CNN Prima News se například objevil článek, v němž se píše, že Starý má mít utajovanou dceru, s níž se pravidelně vídá.

  „Je jí devět let, krásně tancuje. S maminkou se ale rozešel,“ prozradil redakci údajný zpěvákův kamarád.

  Informaci pak převzala většina tuzemských médií. Portál eXtra.cz zase informoval, že Vít Starý skončil na vozíku z toho důvodu, že má nedostatek vápníku a existuje riziko, že by si mohl zlámat nohy.

  Starý má nohu v sádře a prodělal operaci, shodují se sousedé i blízký přítel

  Redakce Expresu se rozhodla všechny informace a spekulace ověřit tím nejlepším možným způsobem. Zavítali jsme do zpěvákova bydliště. Mluvili jsme s jeho sousedy i velmi blízkou osobou, která si z logických nepřála být jmenována.

  „Víťu jsem tu viděla před pár dny. Byl na vozíku a nohu měl v sádře,“ uvedla jedna ze sousedek. „Slyšela jsem, že byl s tou nohou na operaci a proto je teď na vozíku,“ přidala se starší paní, která žije ve stejném domě, jako Starý.

  Informaci, že Vít Starý prodělal operaci nohy, po níž skončil na invalidním vozíku, nám potvrdil i zpěvákův blízký přítel, jež promluvil jen pod zárukou anonymity.

  „Víťa je na vozíku dočasně. Je po operaci, má čerstvě zašitou nohu a sádru. Není pravda, že by se mu rozpadaly kosti, nebo něco takového. Operovali ho v Praze, ale byla to banální operace a vše bude v pořádku. Bude zase chodit,“ vzkázal nám člověk, který má ke Starému velmi blízko.

  „Ohledně Víti se psalo hodně nepravdivých informací. Například to, že mu amputovali nohu. Pravda je, že mu vzali prsty, nikoliv kus nohy. Má se dobře a je šťastný,“ dodal Vítův blízký přítel, který pak vyvrátil, že by Starý měl utajovanou dceru.

  „To je naprostý nesmysl. Žádné dítě nemá,“ řekl Expresem oslovený člověk, podle nějž není vyloučené, že se Vít Starý vrátí k muzice.

  Pokud se tak stane, mnoho fanoušků dříve populární kapely Mandrage by mělo velký důvod k radosti. Vítka v jeho comebacku lidé podporují na sociálních sítích.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...