Sousedé Víta Starého: Uzavřel se před světem, nedivíme se mu. Kluci ho zazdili!

Vít Starý

Vít Starý | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

S většinou se zná od dětství. Byli nerozluční kamarádi, šlapalo jim to na pódiu i mimo něj. Teď když Vít Starý (33) prochází velmi těžkým obdobím, bojoval se závislostí na drogách a šíří se zprávy o údajné amputaci nohy, se o bývalé parťáky z Mandrage opřít nemůže. „Zazdili ho a on se teď uzavřel před světem. Nedivíme se mu, že s nikým nechce mluvit,“ tvrdí sousedé známého zpěváka, s nimiž redaktoři Expresu mluvili přímo v Plzni.

Redaktoři Expresu vyrazili do Plzně, abychom ověřili zprávy, že zpěvák Vít Starý před časem přišel o nohu. Informaci ohledně údajné amputace jako první poslal do světa časopis Sedmička, který se odvolával na svůj anonymní zdroj. Důvodem měla být dlouho neléčená cukrovka.

Není tajemstvím, že Vít Starý vůbec nekomunikuje se svým okolím a je proto velmi těžké výše uvedenou informaci ověřit. Expres proto před domem, kde má zpěvák žít se svou maminkou Janou, odchytil alespoň několik sousedů. Někteří nám sdělili, že zprávám o amputaci příliš nevěří, jako důkaz přidali osobní zkušenost.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 pátek 5. května 2023. Anketa je uzavřena.

  • 4
  • 3
  • 3
  • 2
  • 2
  • 2
Tento článek je součástí iDNES Premium

Mimořádná nabídka

  • Expertní testy, které vám reálně ušetří peníze
  • Hloubkové analýzy a kompletní archiv
  • Čtení všech článků bez omezení

První měsíc za 19 Kč

Předplatit
Vstoupit do diskuse
Témata: Mandrage, Vít Starý
Vezmeme vás na titulní stranu

Konec nadějí naivní Johy v Survivoru, její plamen v soutěži definitivně zhasl