Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Žilková využila Kordulu: V den soudu se Stropnickým rozehrála nedůstojné divadlo

  Veronika Žilková v den dalšího soudního stání rozehrála nebezpečnou hru. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Co se veřejného mínění a fanoušků týče, dělá Veronika Žilková (60) maximum pro to, aby se i ti, kdo byli ve sporu s Martinem Stropnickým (66) na její straně, přiklonili raději k velvyslanci v Izraeli. V den dalšího soudního stání, kde se řešily peníze i to, kdo bude financovat budoucnost jejich nezletilé dcery Korduly (17), rozehrála divadlo, za něž by se nestyděli na Tháliích.

  „Jedu k soudu, soudit se budu s někým, komu jsem porodila dvě děti. Zvláštní pocit,“ svěřila se na Instagramu herečka a vše doplnila patřičně smutnou momentkou z auta.

  Už v tomto bodě se odehrál první part její kašírované tragédie, z níž má vyjít jako chuděra zmítaná osudem, která podlehla snu o lásce a spokojeném manželství. Světu nabídla teskný příběh o muži, s nímž se rozvádí, který ji ostudně podrazil a nechal ji bez prostředků, nehledě na to, že se vůbec nestará o to, jak je jejich nezletilému dítěti.

  Prohlášení by mělo váhu, kdyby čtyřicet let strávila po boku jednoho muže, který by si ve zralém věku našel mladší a ji nechal na holičkách. Nic takového se ale nestalo. Podle dostupných informací měla partnerů a manželů více, a tak toto hořekování „poněkud“ ztrácí na hodnotě a síle.

  „Jde o to, kdo bude jak financovat budoucí práci naší dcery a podílet se na financování jejího koně. Po zranění minulého koně, kterého jsme pořizovali napůl, jsem musela koupit nového, na toho pan Stropnický nic nepřispěl a já jsem si na jeho pořízení musela půjčit,“ stýskala si Veronika Žilková redaktorce Showtimu v další den soudu s Martinem Stropnickým.

  On sám průběh dalšího soudního líčení odmítl komentovat. „Nepřišel jsem sem proto, abych cokoliv vykládal médiím,“ řekl velmi odměřeným tónem.

  Zato jeho stále ještě manželka řádně přitápěla pod kotlem takovým způsobem, že by člověku bylo horko i v azbestovém oblečku.

  „Majetkové vyrovnání mezi námi nebude, protože máme předmanželskou smlouvu. To znamená, že pan Stropnický si odnese všechny miliony, které vydělal jako ministr a následně velvyslanec, a já, která se kvůli němu vzdala hraní, si ponechám svůj starobní důchod,“ posteskla si herečka.

  Bohužel tím na sebe práskla to, že si celý život nespořila na důchod, nedělala si ani úspory a zjevně jen spoléhala na to, že ji jeden z manželů nebo partnerů zkrátka a jednoduše zabezpečí a bude živit. Zatímco ona bude mít prostředky vydělané v seriálech, divadle a ve filmech jako „pěkné“ kapesné.

  Nebo prostředky stranou má či měla, například nemovitost v pražském Suchodole, ale postoupila je dětem. V tom případě teď ale pláče na špatném hrobě. A to, co rozehrává v médiích, se jí v budoucnu velmi brzy může vymstít. A hrou na osudem ztrápenou mnohonásobnou maminku, která naštěstí našla hřejivou náruč u stárnoucího rockera Josefa Holomáče, to rozhodně nezachrání.

  Veronika Žilková

  „Pan Stropnický ví, kde bydlíme, kam chodí do školy nebo na koně. Osm měsíců ji neviděl,“ dodala Žilková závěrem na adresu otce její dcery Korduly, do něhož si opět nevybíravě rýpla.

  Aby ji tahle šaráda jednou nemrzela. Když už nic, je alespoň skvělým odstrašujícím příkladem pro všechny, nejen slavné, že takhle se to při rozvodu dělat opravdu nemá...

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:30 sobota 11. března 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   291
  • Haha
   50
  • Super
   47
  • Tvl
   22
  • Sladký
   16
  • Cože
   10
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...