jít naiDNES.cz

Skoro ubitá Zelníčková začala novou etapu života. Se snoubencem chystá svatbu

Veronika Zelníčková je zasnoubená. | foto: Archív Veroniky Zelničkové

Ještě před třemi lety prožívala nejhorší období svého života, nyní začíná novou kapitolu. Veronika Zelníčková, kterou málem ubil její vlastní manažer, se pochlubila se šťastnou novinkou. Krásná zpěvačka se bude vdávat!

Stačilo opravdu málo a Veronika Zelníčková nebyla mezi živými. Na konci července 2016 šla se svým tehdejším kamarádem a manažerem její kapely Anacreon do zkušebny, kde jí měl Waldemar M. vrátit peníze, které Veronice a jejím přátelům dlužil.

Když se chystali ze zkušebny odejít do banky, protože manažer u sebe peníze neměl, rozbil jí agresor zezadu půllitr o hlavu, zalehl ji a mlátil lahvemi s pivem. Mladé zpěvačce se podařilo zachránit jenom zázrakem a silou vůle.

Ačkoliv útočníkovi hrozilo za obzvlášť bestiální útok až osmnáct let vězení, od soudu odešel s osmi lety. Ani těch osm roků ale ve vězení nestrávil.

Jak jsme vás informovali, Waldemar M. spáchal loni v dubnu ve vězení sebevraždu.

„Dost jste mě zaskočili. Nevím, co na to mám říct. Snad jen, že se mi ulevilo a možná skončí ty moje strachy, že by se mohlo v budoucnu něco dít. Smrt nikomu nepřeju. K tomuhle můžu snad jen říct, že boží mlýny melou,“ sdělila nám tehdy exkluzivně Veronika Zelníčková, která nyní prožívá opravdu zcela jinou kapitolu svého života.

Jak sama naznačila, přestala se bát, co se bude dít, až útočníka, který o ní věděl vše, propustí z vězení, a začala znovu žít.

Nyní řekla svému snoubenci Tomáši Krejzovi ano a dá se předpokládat, že do roka a do dne z ní bude vdaná paní.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

jít naiDNES.cz