Jágrova Veronika je zpět v Praze a stěžuje si: Trápí ji záludná nemoc, nemůže spát

Vyhřívání na Floridě je konec. Veronika Kopřivová (27), přítelkyně českého hokejového boha Jaromíra Jágra (46), se vrátila do České republiky. A comeback nebyl zrovna příjemný. Kromě velkých teplotních rozdílů pohlednou blondýnu trápí také záludná nemoc, kvůli které nemůže pořádně spát.

O svém návratu do České republiky, konkrétně do Prahy, Kopřivová informovala na Instagramu, kde kromě fotografie v kulichu sdílela také několik instastories, ve kterých promluvila o nemoci, která ji trápí.

„Za posledních třicet osm hodin čtyři hodiny spánku, dvakrát mi zrušili let do Prahy,“ říká v jednom z instastories Kopřivová, jejíž tvář zdobí pěkné pytle pod očima.

„Přiletěla jsem v noci, vyspala jsem se na čtyři hoďky. Nemívám jet leg, ale teď se samozřejmě projevil, když ho nejvíce potřebuji,“ dodala ironicky Kopřivová, která v prvním pražském „storíčku“ nepůsobila příliš čerstvě.

Jet leg neboli pásmová nemoc je velmi nepříjemná věc. Jedná se o poruchy spánku, které plynou z narušení biorytmů po rychlém leteckém překonání několika časových pásem.

Není to dobré.

Není to dobré.

Příznaky jsou většinou horší, když člověk cestuje na východ, což je zrovna případ Kopřivové.

Jet lag v některých případech může způsobit i takzvanou spánkovou obrnu.

Veronika trpí.

Veronika trpí.

Mezi hlavní příznaky jet lagu patří vyčerpanost, bolest hlavy, dezorientace nebo i žaludeční problémy. Aklimatizace na nové časové pásmo může trvat několik dnů.

Příznaky jet lagu se dají i zmírnit. Jednou ze zásad je zdravé stravování, vyhýbání se alkoholu a kofeinu a upravení spánkového režimu.

Na nejnovějších snímcích už Kopřivová ale působí zase jako usměvavé a odpočaté děvče, které nedostatek spánku netrápí. 

Veronika Kopřivová je zpět v České republice.

Veronika Kopřivová je zpět v České republice.

Zdá se, že z nemoci se Jágrova holka dostala poměrně rychle. Některé lidi totiž záludný jet leg trápí i několik dní. 

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:59 31. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  102
 • Haha
  35
 • Super
  18
 • Cože
  18
 • Tvl
  18
 • Sladký
  13
Komentáře