jít naiDNES.cz

Veronika Kopřivová se nevejde do kalhot. Značí její kynutí radostnou novinku?

Miroslav Dubovický se sice stále vzpamatovává z nakládačky, kterou mu uštědřil Vilém Cao, jeho láska Veronika Kopřivová má ale jiné starosti. Nejenže se nevejde do svých titěrných džínů, protože lehce nakynula, navíc si láme svou hlavičku s výběrem prstýnku. Že by se schylovalo k další VIP svatbě?

Zatímco ve vztahu s Jaromírem Jágrem se Veronika Kopřivová snažila své soukromí všemožně chránit, po boku Miroslava Dubovického otočila o 180 stupňů.

Nyní možná prozradili víc, než chtěli. Dubovický zveřejnil video, které lidé mohou vnímat všelijak.

Co se stalo?

Dubovický na svém instagramovém účtu zveřejnil video, v němž je Kopřivová na gauči, jak čte cosi v časopise. Při bližším záběru je ale zřejmé, že nejde o ledajaký magazín, ale prospekt jednoho známého prodejce klenotů.

Tím ale videa Miroslava Dubovického nekončí. Na dalším mladý bojovník natočil svou lásku, jak se snaží nasoukat do titěrných džínů, a ačkoliv na svou štíhlou postavu vždy dbala, nemohla je dopnout.

„Lásko, asi se mi zvětšily boky. Asi velká pánev,“ říká posmutnělým hlasem Kopřivová.

Otázkou je, zda po boku vysportovaného kickboxera přestala Veronika dbát na svou postavu, což se nám nezdá, nebo mladý pár chtěl tímto způsobem nenápadně naznačit šťastnou novinku, a sice že již brzy nebudou jenom dva, nýbrž tři. To by také vysvětlovalo, proč tak narychlo vybírají prstýnky.

Nebo snad expartnerka Jaromíra Jágra prostě a jednoduše začala trošku víc jíst a místo permice do posilovny si bude muset koupit o číslo větší kalhoty?

Ať je to, jak chce, Veronika po boku Dubovického vypadá opravdu šťastně.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat