Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Nejznuděnější fanynka roku! Zatímco Jágr na ledě zářil, Kopřivová věnovala nejvíc času svému telefonu. | foto: Profimedia.cz

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a Veronikou Kopřivovou napsalo za poslední měsíce spoustu, na rozchod zatím nedošlo. Nejslavnější hokejová přítelkyně totiž Jardovi fandila na zápase jeho Rytířů s Ústím a následně došlo dokonce i na cukrování na tribunách. Jedna věc je ale jasná, hokej Veronice zrovna moc nevoní. Znuděnější fanynku byste minimálně na kladenském zimáku nenašli!

Dříve spolu neúnavně fotili jedno selfie za druhým a chlubili se, že šťastnější pár na světě nikdo nenajde. Proto následná odmlka na sociálních sítích způsobila, že se fanoušci začali o vztah Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové obávat a pídit se po tom, zda jsou ti dva ještě vůbec spolu.

Ve středu přišla odpověď, Veronika svému „rytíři“ fandila na zápase Kladna s Ústím nad Labem. I když fandila, to je silné slovo. Skoro to vypadalo, jako by pro ni hokej byl jen nepříjemnou povinností!

Až na jednu fotografii s dosti vynuceným úsměvem si totiž Jágrova partnerka jen znuděně podpírala hlavu, koukala do mobilu a jen občas zvedla hlavu k hrací ploše, kde přitom její Jarda zářil a připsal si hned dvě asistence.

Kopřivová svého milého sledovala s vyloženým nadšením.

Kopřivová svého milého sledovala s vyloženým nadšením.

Že by ale Veronika přišla na zápas Kladna jen proto, aby umlčela zvědavce pídící se po pravdě o jejím vztahu s hokejovou legendou, to zřejmě pravda tak úplně nebude.

Serveru Blesk.cz se totiž podařilo zachytit oba dva ve chvíli, kdy se Jágr převlékl a zbytek zápasu šel sledovat do VIP zóny právě s Kopřivovou.

Při zápase zřejmě Veronika vyřizovala pracovní záležitosti.

Při zápase zřejmě Veronika vyřizovala pracovní záležitosti.

Oba dva na sebe cukrovali jako dvě hrdličky a nechybělo ani láskyplné pohlazení po tváři. Třeba nakonec to, že na sebe kvůli svojí práci nemají tolik času jako dřív, jejich vztah ještě zocelí! 

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat