jít naiDNES.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Nejznuděnější fanynka roku! Zatímco Jágr na ledě zářil, Kopřivová věnovala nejvíc času svému telefonu. | foto: Profimedia.cz

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a Veronikou Kopřivovou napsalo za poslední měsíce spoustu, na rozchod zatím nedošlo. Nejslavnější hokejová přítelkyně totiž Jardovi fandila na zápase jeho Rytířů s Ústím a následně došlo dokonce i na cukrování na tribunách. Jedna věc je ale jasná, hokej Veronice zrovna moc nevoní. Znuděnější fanynku byste minimálně na kladenském zimáku nenašli!

Dříve spolu neúnavně fotili jedno selfie za druhým a chlubili se, že šťastnější pár na světě nikdo nenajde. Proto následná odmlka na sociálních sítích způsobila, že se fanoušci začali o vztah Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové obávat a pídit se po tom, zda jsou ti dva ještě vůbec spolu.

Ve středu přišla odpověď, Veronika svému „rytíři“ fandila na zápase Kladna s Ústím nad Labem. I když fandila, to je silné slovo. Skoro to vypadalo, jako by pro ni hokej byl jen nepříjemnou povinností!

Až na jednu fotografii s dosti vynuceným úsměvem si totiž Jágrova partnerka jen znuděně podpírala hlavu, koukala do mobilu a jen občas zvedla hlavu k hrací ploše, kde přitom její Jarda zářil a připsal si hned dvě asistence.

Kopřivová svého milého sledovala s vyloženým nadšením.

Kopřivová svého milého sledovala s vyloženým nadšením.

Že by ale Veronika přišla na zápas Kladna jen proto, aby umlčela zvědavce pídící se po pravdě o jejím vztahu s hokejovou legendou, to zřejmě pravda tak úplně nebude.

Serveru Blesk.cz se totiž podařilo zachytit oba dva ve chvíli, kdy se Jágr převlékl a zbytek zápasu šel sledovat do VIP zóny právě s Kopřivovou.

Při zápase zřejmě Veronika vyřizovala pracovní záležitosti.

Při zápase zřejmě Veronika vyřizovala pracovní záležitosti.

Oba dva na sebe cukrovali jako dvě hrdličky a nechybělo ani láskyplné pohlazení po tváři. Třeba nakonec to, že na sebe kvůli svojí práci nemají tolik času jako dřív, jejich vztah ještě zocelí! 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:14 22. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  123
 • Haha
  35
 • Super
  26
 • Tvl
  26
 • Cože
  24
 • Sladký
  20
Komentáře

Mohlo by vás zajímat