jít naiDNES.cz

Konec velké lásky? Kopřivová se ohlédla za uplynulým rokem, o Jágrovi ani slovo!

Veronika Kopřivová se rozhodla bilancovat rok 2018, a protože jde o vyhlášenou královnu sociálních sítí, hodnocení se točilo hlavně kolem jejího instagramového profilu. Odpověď na otázku, která její fanoušky aktuálně pálí nejvíc, ale nedala. O jejím partnerovi Jaromíru Jágrovi nepadlo ani slovo!

Stejně jako spousta dalších celebrit se i podnikatelka a zřejmě nejznámější hokejová přítelkyně Veronika Kopřivová rozhodla zhodnotit svůj rok 2018. Na Instagramu zveřejnila devět fotografií, které měly u fanoušků největší úspěch.

Až na jedinou výjimku jde o fotky jako přes kopírák: Veronika vychází z moře a v plavkách vystavuje svoji vypracovanou postavu.

„Jsem soudná a je mi jasné, že pro plno z vás není můj Instagram zajímavý. Co si budeme..., soukromí nesdílím, za rok jsem dala v průměru devět postů měsíčně a nepatřím ani mezi ty, co dávají tisíc sto triků a typů na jídlo, cestování, kosmetik a podobně,“ píše Kopřivová, jako by si snad říkala o slova útěchy, že její profil rozhodně nudný není.

Veronika Kopřivová se ohlíží za uplynulým rokem, o Jágrovi se ale nezmínila ani...

Veronika Kopřivová se ohlíží za uplynulým rokem, o Jágrovi se ale nezmínila ani slovem!

„Upřímně, nemám na to kapacitu a často ani náladu. Můj profil není kontroverzní a nerada na sebe upozorňuji. Snažím se žít v poklidu to svoje,“ říká modelka, která se přitom ráda ukazuje na odvážných fotkách ve spodním prádle či plavkách.

Pravda je, že tu nejpodstatnější část svého soukromého života drží Veronika pod pokličkou. Veřejnost poslední dobou neustále spekuluje, jak to má ve skutečnosti se svým partnerem, hokejistou Jaromírem Jágrem.

Ačkoliv dřív fanoušky neustále zásobovali společnými fotkami, nyní se Jágr na jejím Instagramu neobjevil už několik měsíců. Na společenské akce chodí odděleně a naposledy se spolu ukázali v říjnu na rozlučce tenisty Radka Štěpánka.

Ani ve svém dlouhém ohlédnutí za uplynulým rokem ale Kopřivová Jágra nezmínila jediným slovem. A spekulace tím zase nabraly na obrátkách: Jsou ti dva ještě vůbec spolu? 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:36 2. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  63
 • Haha
  36
 • Tvl
  17
 • Super
  10
 • Cože
  9
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat