jít naiDNES.cz

Veroniku Kopřivovou si můžete najmout. Co pro vás bývalá Jágrova holka bude dělat?

Kopřivová jezdí velmi často do zahraničí. Na nákupy i jako travelerka. | foto: Instagram Veroniky Kopřivové

Bývalá láska Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (27) si sice stále stěžuje, že už na nic nemá čas, její e-shop s oblečením jí zabírá veškerý volný čas, ale vypadá to, že to nebude tak úplně pravda. Začala dělat to, co některé lidi nebaví.

Modelka Veronika Kopřivová už není jen tou, co objednává věci přes internet nebo je občas letí nakoupit do ciziny, abyste si to pak jako věci z prošlé kolekce mohli koupit u ní přes internet. Chtěla své podnikání povýšit dál, chtěla si k sobě uvázat více zákazníků, tak se rozhodla pro další krok.

Už nebude jen přeprodávat zboží, ale rozhodla se, že se stane i nákupčí pro lidi, kteří si ji objednají na dálku. Tedy cestovat, aby lidem nakupovala věci, jež po ní budou chtít.

Nákupčí ale dělají lidé, kteří se vám osobně starají o šatník a už vědí, co se k vám hodí a co ne. Není to jen o tom, nějak zajet a něco někde vybrat, spolupráce je těsnější. Chce bývalá partnerka Jaromíra Jágra fušovat do řemesla třeba módnímu expertovi Filipu Vaňkovi, jenž obléká Leoše Mareše (43) a Simonu Krainovou (46)?

Cit pro oblékání určitě nějaký má, ale není to o tom, co se líbí jí samotné, bude se muset přizpůsobit i stylu svých zákazníků. Opravdu si může dovolit někomu dělat guru v tom, co si má nakupovat na sebe?

Je evidentní, že se Veronika snaží vyjít ze stínu „té, co chodila s Jágrem“ a udělat svou kariéru jako „ta, co podniká s módou“. Většině holek se povedlo být úspěšnými i po rozchodu, podaří se to i modelce, která tolik touží po tom, aby ji lidé uznávali?

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz