jít naiDNES.cz

Luxus, který si dopřává Veronika Kopřivová, vybudovala Češka: „Začínala jsem od nuly!“

Velká cestovatelka Veronika Kopřivová si se svou kamarádkou dopřála neskutečný luxus v horské chatě v Tyrolsku. Jako vždy o výletě informovala na svém instagramovém účtu, kde cestu podrobně popsala. Nám se podařilo zjistit, že majitelkou nádherného chaletu (chaty) je Češka, která dlouhodobě v Rakousku žije.

Veronika Kopřivová (27) se prezentuje jako velká milovnice cestování. Většinou ale míří za teplem k moři, a proto tentokrát své fanoušky překvapila, když na svůj instagramový účet začala přidávat snímky z malebného údolí Ötztal v Tyrolsku.

Jak se dalo čekat, ubytování, které si Veronika dopřála, je skutečným ztělesněním luxusu. Expresu se podařilo zjistit, kdo je žena, která nádhernou horskou chatu vybudovala.

Žiji tu dvacet pět let a začala jsem s apartmány. Tehdy se sem tolik nejezdilo, takže jsem vnímala, že mám výhodu,“ prozradila majitelka luxusního ubytování v rakouské obci Oetz. „Pak jsem chtěla nabídnout něco luxusnějšího, chtěla jsem jít dál,“ řekla nám Monika, co ji inspirovalo.

Veronika Kopřivová opouští luxusní horskou vilu.

Veronika Kopřivová opouští luxusní horskou chatu.

Koupila jsem velkou chatu, kterou vybudoval takový samotář. Místní se trochu divili, protože to bylo poměrně drahé a nepraktické. Má to tři patra a pro rodinu je to moc velké. Já jsem si ale řekla, že do toho půjdu a nabídnu tak turistům něco opravdu luxusního,“ pokračuje majitelka nádherné horské chaty Chalet in.

Veronika Kopřivová opouští luxusní horskou vilu, kde strávila nezapomenutelné...

Veronika Kopřivová v luxusní horské chatě strávila nezapomenutelné dny.

Jak se říká, štěstí přeje připraveným a bezesporu také odvážným. Vybudovat tak luxusní ubytování jistě vyžaduje smysl pro podnikání. „Vzala jsem si velké úvěry a šla do rizika. Bylo to moje velké a jediné riziko. A vyšlo to! Začínala jsem od nuly,“ připouští odvážná Češka.

Místo, kde se týden nechala hýčkat Veronika Kopřivová.

Místo, kde se týden nechala hýčkat Veronika Kopřivová.

Ubytování zájemce vyjde na 600 až 700 eur (v přepočtu asi 15 až 18 tisíc korun) za noc, záleží na období. Ačkoliv to na první pohled působí jako nekřesťanská částka, je potřeba zmínit, že dům má kapacitu až dvanáct osob. Navíc oproti běžnému ubytování získáte za tuto cenu opravdu neuvěřitelný luxus! V chatě je sauna, solárium a parní komora. V případě letní dovolené je k dispozici bazén.

Kolik přesně podnikavá Češka investovala do luxusní horské chaty, nám neřekla, každopádně je vidět, že risk se jí vyplatil. Není divu, že místo přilákalo i další celebrity, mezi nimiž nechyběla krásná modelka Nikol Švantnerová.

„Za cenu se rozhodně nestydím, v této lokalitě tolik podobných chaletů není,“ dodává Monika Masat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:14 23. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  81
 • Super
  28
 • Tvl
  15
 • Haha
  14
 • Cože
  13
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat