Arichteva po drsném hodnocení Zdeňka Chlopčíka: Pořád ho mám ráda

3. prosince 2018
Může se snažit sebevíc, odborné porotě se přesto nezavděčí. Veronika Arichteva se právem může považovat za otloukánka letošní řady StarDance. Zdeněk Chlopčík dokonce její sobotní výkon nazval falešným. Co na jeho drsná slova říká sama herečka?

Kdyby to bylo na porotě, Veronika Arichteva by ze StarDance …když hvězdy tančí vypadla v prvním kole. Televizní diváci byli ale zcela jiného názoru a hvězda seriálů Vyprávěj a První republika se dostala do semifinále. A to přestože kat porotců Zdeněk Chlopčík se k jejímu výkonu vyjádřil slovy, že jí její tanec nevěřil s tím, že pro něj to byla faleš.

Veronika se z jeho slov ale nehroutí. „Já si nemyslím, že jsme otloukánci, ale mají pravdu, že naučit se za čtyři tréninky dva tance opravdu nejde, abych měla výraz, naučila se kroky a ještě uměla správnou techniku. To nejde. My jsme se spíš snažili o ten výraz, který tam podle Zdeňka Chlopčíka nebyl. My jsme si pak s Míšou v zákulisí řekli, že jsme si ho uvěřili,“ sdělila nám bezprostředně po skončení přenosu herečka, která si na drsná hodnocení porotců prý už zvykla.

„Z jejich slov jsem byla rozhozená v prvním kole, ale mám vlastně Zdeňka Chlopčíka ráda. Myslím si, že to dělá super. Občas pochválí a jindy ne, aby nás motivovali. Přistupují k nám správně,“ míní Veronika.

Ta prý tentokrát byla přesvědčená, že vypadne právě ona. A měla k tomu velmi pádný důvod.

„Předtím než jsme se měli postavit na ta vyřazovací místa, tak za mnou přišel Míša s tím, že mu hrozně vehementně upravovali port. Tak jsme si říkali, že je to jasný. Je už ale jedno, jestli bychom vypadli dneska, nebo příště. Dostat se takto daleko je výhra pro všechny. Pro mě určitě,“ uzavřela Veronika.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 úterý 2. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 17
  • 6
  • 6
  • 5
  • 5
  • 5
Komentáře