Heidi učinila překvapivý krok: Vzdala se hlasů na Slavíka ve prospěch Špinarové

Heidi Janků se vzdala ve prospěch Věry Špinarové hlasů do ankety Český slavík. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Průběžné výsledky ankety Český slavík ukázaly, že by letos mohla vyhrát v kategorii Zpěvačka zlato in memoriam Věra Špinarová. Po letech by tak trumfla Lucii Bílou. Na její podporu se teď navíc vyjádřila Heidi Janků, která se vzdala vlastních hlasů. „Nezáleží mi, jestli se letos umístím, Věra si to zaslouží,“ nechala se slyšet.

„Pokud jste mi ještě neposlali hlas do Českého slavíka, tak to ani nedělejte, ale pošlete svůj hlas Věrce. Věřím, že nějaké hezké umístění by si nejen zasloužila, ale hlavně by to potěšilo ji i Adama,“ napsala na svoji facebookovou stránku Heidi Janků

Tu k činu motivovaly právě průběžné výsledky, o kterých informoval Expres ve čtvrtek. Některé fanoušky však zpěvaččino dobrovolné vzdání se hlasů mohlo překvapit tak, že nevěřili, že se jedná o její vlastní příspěvek. 

Reakce Heidi na sebe nenechala dlouho čekat. 

„Pro všechny, co nevěří – na tuto stránku si vše píšu sama. Opravdu mi nezáleží, jestli se letos umístím v Českém slavíkovi na 30., 40. nebo 50. místě. Letos mám opravdu jiné starosti, nicméně si myslím, že Věra by si to opravdu zasloužila (i když dřív by to mělo větší smysl),“ napsala. 

Zpěvačka ujistila fanoušky, že její prohlášení není podvod.

Zpěvačka ujistila fanoušky, že její prohlášení není podvod.

Heidi Janků prožila jeden z nejtěžších roků ve svém životě. Odešla jí totiž nejen Věra Špinarová, s kterou si vypěstovala během manželství s Ivem Pavlíkem blízké vztahy, ale také samotný Ivo Pavlík, kterému v srpnu selhalo srdce. 

Podaří se jí zmobilizovat Věřiny fanoušky tak, aby Špinarová konečně získala svého prvního Zlatého slavíka?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:39 18. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  42
 • Cože
  6
 • Trapas
  6
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat