Postránecký a klan Kočkových: Vnuk slavného herce randí se sestrou Jana Kočky (†28)

Vnuk Václava Postráneckého Filip randí se sestrou loni zemřelého Jana Kočky. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Spojení dvou zcela odlišných světů odhalil nedávný pohřeb hereckého velikána Václava Postráneckého. Jak se ukázalo, jeho vnuk Filip se v budoucnu možná přižení do známého kolotočářského klanu Kočkových. Už nějakou dobu totiž randí s pohlednou blondýnou Kristínou, sestrou Jana Kočky (†28), který zahynul minulý rok při autonehodě, kterou sám způsobil. Společně se objevili už na jeho loňském okázalém pohřbu.

Tohle spojení by čekal jen málokdo. Rodina legendárního herce Václava Postráneckého má velmi blízko ke klanu Kočkových, známých kolotočářů a provozovatelů matějské pouti, z nichž někteří nemají vůbec daleko k podsvětí.

Vztah spolu udržují jeho vnuk Filip a Kristína, sestra Jana Kočky (†28), který zahynul minulý rok při jím způsobené dopravní nehodě. Ta měla k bratrovi velmi blízko a stejně tak s ním skvěle vycházel i Postráneckého vnuk Filip, který po Kočkově smrti dokonce na Facebooku napsal emotivní status o tom, že pro něj byl nejlepším švagrem i kamarádem.

Zatímco po smrti Jana Kočky utěšoval na okázalém pohřbu i s průvodem Filip svou partnerku, tentokrát byla pro změnu ona jemu oporou na pohřbu milovaného dědečka. Jak při posledním rozloučení v Národním divadle, tak i při následném pohřbu ve strašnickém krematoriu se od sebe nehnuli na krok a stále se drželi za ruce.

Vnuk Václava Postráneckého Filip randí se sestrou loni zemřelého Jana Kočky.

Vnuk Václava Postráneckého Filip přichází na dědečkův pohřeb s Kristínou z klanu Kočkových.

Filip je synem Postráneckého dcery Lucie, kterou měl legendární herec s manželkou Helenou. Oba spolu měli nepochybně skvělý vztah, o čemž vypovídá i Filipův status na sociálních sítích napsaný po dědečkově smrti.

Vnuk Václava Postráneckého Filip randí se sestrou loni zemřelého Jana Kočky.

Oba se od sebe nehnuli na krok.

„Dne 7. 5. nás bohužel opustil jeden z našich národních klenotů a můj milovaný děda. Vyhrála nad ním zákeřná nemoc, se kterou se pral déle, než by kdo čekal. Navždy v srdci mém a srdci nás všech, dědo,“ napsal. 

Fotogalerie

Komentáře