jít naiDNES.cz

Zdravotní stav Václava Postráneckého se zhoršil. Jak je na tom oblíbený herec?

Už to vypadalo, že je z nejhoršího venku, rodina se dokonce měla radovat, že Václav Postránecký zhoubnou rakovinu porazil. Konec loňského roku ale přinesl nečekaný a velmi smutný obrat. Podle informací Expresu se měl zdravotní stav oblíbeného herce dramaticky zhoršit.

Václav Postránecký o své nemoci dlouho netušil. Dokonce si vážnou nemoc spletl s nachlazením. Když totiž točil komedii „Ten, kdo tě miloval“, rakovinu považoval za chřipku. To před časem na slavnostní premiéře prozradil režisér Jan Pachl.

„Nemoc v tu dobu začínala a nevěděl, co mu je. Jezdil na Boží Dar a vždy mezi obrazy ležel na hotelu a odpočíval,“ odtajnil režisér.

Ani poté, co mu zákeřnou nemoc diagnostikovali, se ale Postránecký nezastavil. I přes svůj vážný zdravotní stav kývl na nabídku zahrát si v seriálu Krejzovi. A ačkoliv o roli moc stál, na podzim musel ze seriálu odstoupit a nahradil ho Oldřich Navrátil.

„Pan Postránecký byl statečný, ale čím dál hůř si pamatoval texty, až se z jeho postavy stala téměř němá role. I proto on sám poté požádal, aby mohl seriál opustit,“ sdělil Expresu zdroj z okolí legendárního herce.

Počátkem prosince loňského roku sice přiznal, že je nepohyblivý, byl ale optimistický a těšil se na vánoční svátky. Na konci roku ale měl přijít nečekaný zvrat. Zdravotní stav oblíbeného herce se měl podle informací Expresu razantně zhoršit.

Na jeho aktuální stav jsme se zeptali Zuzany Brzákové, vedoucí lifestylového PR televize Prima, jejíž tváří herec v posledních letech byl. „Ke zdravotnímu stavu pana Postráneckého se nebudeme vyjadřovat,“ sdělila nám jen stroze. 

To jeho manažerka Michaela Flenerová byla sdílnější. „S panem Postráneckým jsem mluvila o Vánocích a naposledy před týdnem. Jeho stav vyžaduje být v pokračující péči, jak domácí, tak i lékařské. Chce to další čas a hlavně aby měl Václav klid,“ sdělila.

My jenom doufáme, že oblíbený herec zabojuje a bude brzy zase fit.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:43 16. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  56
 • Super
  28
 • Cože
  19
 • Haha
  12
 • Sladký
  10
 • Trapas
  8
Komentáře