Postránecký končí v Krejzových. Nahradí ho Oldřich Navrátil!

Václava Postráneckého ve všech jeho projektech na Primě nahradí Oldřich Navrátil. | foto: Koláž Expresu

Jak jsme vás již informovali, Václav Postránecký se po dlouhé úvaze rozhodl stáhnout do ústraní. Ačkoliv se i přes náročnou léčbu rakoviny nechtěl vzdát práce, jeho zdravotní stav mu již nadále nedovoluje pokračovat v natáčení seriálu Krejzovi ani v Receptáři prima nápadů. Vedení Primy tak za něj muselo rychle najít náhradu. Podle informací Expresu to bude Oldřich Navrátil!

Zhoubná rakovina, se kterou Václav Postránecký bojuje již od počátku letošního roku, si vzala vysokou daň. Oblíbený herec se musel vzdát své milované profese. Podle informací Expresu si kvůli náročné léčbě již těžko pamatoval text, a ačkoliv mu scenáristé vycházeli ve všem vstříc, sám uznal, že bude lepší se stáhnout z obrazovek a plně se věnovat náročné léčbě.

Ačkoliv vedení televize jeho rozhodnutí plně respektuje, muselo rychle najít za Postráneckého náhradu. Jak jsme vás již informovali, v úvahu přicházela čtyři jména. Jen jeden ale mohl získat lukrativní místo po Postráneckém. „Bude to Oldřich Navrátil. Je to už hotová věc,“ sdělil nám zdroj z televize s tím, že za Postráneckého by herec měl převzít jak natáčení seriálu Krejzovi, tak i Receptář prima nápadů.

Navrátil nám nové pracovní povinnosti potvrdil na premiéře filmu Po čem muži touží, kde přiznal, že nejvíc touží alespoň po několika dnech volna. Ačkoliv se divákům v roli Krejzy představí nejspíš až počátkem příštího roku, protože Postránecký stihl dotočit první sérii, jejíž poslední díl Prima odvysílá těsně přes Vánoci, již nyní musel začít natáčet. V roli moderátora Receptáře prima nápadů Navrátila uvidíme mnohem dřív.

Zdravotní stav Václava Postráneckého se měl podle informací Expresu v posledních dnech zhoršit. Herec měl dokonce údajně prodělat operaci a být v nemocnici. Tyto informace nám ale jeho manažerka Michaela Flenerová vyvrátila.

„Pan Postránecký je doma. Není po žádné operaci. Má sílu a odhodlání se uzdravit,“ sdělila nám Flenerová.

Přejeme Václavu Postráneckému mnoho sil a hlavně brzké uzdravení.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:05 23. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  21
 • Super
  8
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Trapas
  7
 • Haha
  5
Komentáře