Nevím, jak dlouho tu ještě budu! Zdravotní stav Václava Postráneckého se zhoršil

Zdravotní stav oblíbeného herce Václava Postráneckého (75), který už rok bojuje se zákeřnou chorobou, se v posledních dnech náhle zkomplikoval. Před časem musel být opět hospitalizován a téměř vyloučené je i to, že by se objevil v pokračování komedie Bobule. Jeho slova o zdraví nezní příliš optimisticky.

„Nevím, jak dlouho tu ještě budu,“ vzkázal z nemocničního lůžka deníku Blesk Postránecký, jenž v předchozích dvou dílech komedie Bobule ztvárnil roli majitele vinohradu Michalici.

Ve třetím díle se Postránecký kvůli špatnému zdravotnímu stavu s nejvyšší pravděpodobností neobjeví, nejspíše zde ale zazní jeho hlas! 

„Uplatnit ve filmu svůj hlas snad ještě dokážu. A protože půjde o vzpomínku na dědečka a před kamerou mě nebude třeba, doufám, že mi moje nemoc dovolí alespoň namluvit něco do mikrofonu,“ vyslovil své přání herec.

„Ale kdoví, třeba se to všechno ještě změní a chuť se zase dostaví. Jak říkám, všechno, co se týká mne, se uvidí. Netroufám si v něco ani doufat,“ zakončil Postránecký, který kvůli boji se zákeřnou chorobou přišel i o roli v seriálu Krejzovi. Zde ho nahradil Oldřich Navrátil.

Ještě nedávno to ale vypadalo, že je Postránecký z nejhoršího venku. Rodina se dokonce měla radovat, že herec zákeřnou chorobu porazil. Koncem loňského roku ale přišel smutný obrat a podle informací Expresu se stav Postráneckého opět zhoršil.

Fotogalerie

Komentáře