jít naiDNES.cz

Noid už nežije sám, jeho ložnici obývá tanečnice z karlínského divadla

Zpěvák Václav Noid Bárta(37) už nebydlí sám. Do svého domu v Mukařově si podle informací Expres.cz nastěhoval tanečnici Elišku Grabcovou, s níž randí již několik týdnů.

Svůj nový vztah bere zřejmě vážně. Po rozchodu s modelkou Gábinou Dvořákovou zpěvák Václav Noid Bárta sdílí ložnici v mukařovském rodinném domě s tanečnicí z divadla Karlín Eliškou Grabcovou. Ta se k muzikálovému zpěvákovi měla nastěhovat před pár týdny.

„Vašek nechtěl být v tom velkém domě sám. S Eliškou je navíc hodně spokojený, neustále si ji pochvaluje a vypadá dost klidně. Nedivil bych se, kdyby spolu plánovali dítě,“ svěřil se nám zdroj z karlínského divadla. Tam se obě hrdličky poznaly. 

Noid navíc svou milou představil dceři Terezce, se kterou si údajně rozumí. „Eliška se hodně snaží. Vždy, když ji mají, vymýšlí program a Eliška vaří, pere a stará se,“ dodal s tím, že i v tomto ohledu je s ní zpěvák spokojený.

Noid vstal s úsměvem.

Zpěvák už nežije sám.

„Dost se zklidnil. Myslím si, že i díky tomu vztahu se zlepšil jeho stav s Gábinou, kterou do té doby dost řešil,“ uvedl Noid a domnívá se, že nový vztah zlepšil situaci mezi ním a modelkou Dvořákovou, s níž se rozvádí.

Zpěvák nikdy vztah s tanečnicí oficiálně nepotvrdil, o jejich románku vědí ale všichni kolegové. „Jsou jako puberťáci,“ uzavřel Noidův kamarád s úsměvem.

Noidovi se zřejmě blýská na lepší časy. Kromě toho, že je zamilovaný, manželka Gábina mu umožňuje dceru vidět, kdykoli se mu zachce.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:51 15. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Haha
  9
 • Cože
  8
 • Tvl
  6
 • Sladký
  5
 • Trapas
  4
Komentáře