Havlova tajná milenka: Masírovala mu chodidla na gauči a vtom zavolala Dáša

O Václavu Havlovi se obecně vědělo, že jen s námahou odolával ženským půvabům, a o jeho utajeném vztahu s psycholožkou Jitkou Vodňanskou se už napsalo mnohé. Teď Havlova bývalá láska odhalila deník, do kterého si zapisovala i intimní detaily jejich vztahu a poznámky o Dagmar Veškrnové, která tehdy nastoupila „na scénu“.

Psal se rok 1983 a Václav Havel se vracel z vězení. Byl vyčerpaný a potřeboval oporu. Jeho tehdejší žena Olga udržovala vztah s cimrmanovským hercem Janem Kašparem a Havel vyhledal pomoc odborníka. 

Tím nebyl nikdo jiný než Jitka Vodňanská.To nebyla hra, to byl osudový vztah. V roce 1985 mě vzal na dovolenou ukázat svým přátelům. Říkal, že je to taková naše zásnubní cesta. Skončila tak, že nás oba zatkli,“ uvedla jedna z Havlových osudových lásek na pravou míru podstatu vztahu s prvním porevolučním prezidentem.

Václav Havel, Jitka Vodňanská a Olga Havlová tvořili jakýsi trojúhelník, a když Jitka otěhotněla, dokonce se uvažovalo o tom, že budou žít všichni pohromadě. S návrhem přišla překvapivě sama Olga Havlová, která děti mít nemohla.

Naděje na společnou budoucnost nakonec rozsekla sama Vodňanská a poodstoupila interrupci. Olga byla vždy jeho součástí, s takovou se nerozvádí, taková se neopouští. Navíc Václav potřeboval mít okolo sebe hodně žen a koketovat s nimi,“ vyjádřila se k situaci Jitka.

Pak přišla na scénu jiná žena, jedna z nejpopulárnějších hereček Dagmar Veškrnová  (65), a někdo musel z kola ven. Jsme na gauči, masíruju mu chodidla. Volá Dáša Veškrnová. S upřímností sobě vlastní jí Václav řekl: ‚Je tady Jiti.‘ Nevím, co bylo na druhé straně telefonu. Rozpačitě položil sluchátko a poprosil, abych odešla. ‚Promiň, raději odjeď. Ona je taková hysterická. Mohla by přijet a ztropit tady scénu.‘ A ty Václav neměl k smrti rád,popsala Vodňanská návštěvu ve vile v pražské Dělostřelecké ulici. „Václav je na ní zřejmě zcela závislý, či začíná být,“ napsala si do deníku Jitka k té samé příhodě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:37 13. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  74
 • Haha
  33
 • Tvl
  17
 • Cože
  16
 • Super
  15
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat