Další oběť Me Too? Uma Thurman napadá Weinsteina, který ji proslavil

Uma Thurman zveřejnila ku příležitosti Dne díkůvzdání prohlášení na svém Instagramu, kde naznačila, že i ona se stala, potažmo se mohla lehko stát obětí sexuálního násilí Harveyho Weinsteina. Zapomněla přitom podotknout, že to byl právě slavný producent, kdo z ní udělal díky roli ve filmu Kill Bill hvězdu.

Uma Thurman patří spolu s Gwyneth Paltrow a Angelinou Jolie k hollywoodským hvězdám, které promluvily na téma sexuálního násilí slavného filmového producenta Harveyho Weinsteina.

Je to přitom právě Weinstein, díky němuž se z Umy stala uznávaná celosvětová hvězda. Každý film režírovaný Tarantinem, který Uma natočila, produkovala právě Weinsteinova společnost.

Je to několik týdnů, co na herečku média vznesla dotaz ohledně kauzy Me Too a Harveyho Weinsteina. Uma se nechala slyšet, že ji život naučil, že když mluví ve vzteku, zpravidla toho později lituje. Proto se rozhodla k aféře vyjádřit až s odstupem času. 

„Nedávno jsem řekla, že jsem velmi rozhněvaná. Mám k tomu pár důvodů, pokud jste to ještě nepřečetli z výrazu mé tváře. Me Too,“ napsala na Instagram Uma.

Mnozí si její slova vyložili jasně. Je další zapomenutou obětí sexuálního násilí!

„Cítím, že přišel ten správný čas na to být spravedlivá a být přesná, takže: Šťastný Den díkůvzdání všem, kromě tebe, Harvey, a všech tvých spiklenců,“ útočí Uma na Harveyho.

Kauza sexuálního násilí Harveyho Weinsteina stále neutichá. Uma Thurman je...

Kauza sexuálního násilí Harveyho Weinsteina stále neutichá. Uma Thurman je ráda, že to slavnému producentovi ženy dávkují postupně.

Hází tak klacky pod nohy i svému bývalému příteli Quentinu Tarantinovi. Ten totiž v současné době natáčí film týkající se děsivých vražd okolo Charlese Mansona. Snímek měla ovšem původně financovat dnes bankrotující produkční společnost Weinstein Company.

V současné době vůbec není jisté, jestli dojde k realizaci projektu.

„Jsem ráda, že to jde tak pomalu. Nezasloužíš si rychlou kulku. Zůstaňte naladěni,“ vyzývá herečka i další ženy, které zatím mlčí. 

Uma Thurman se rozhodla Weinsteinovi podrazit nohy, přestože právě on stojí za...

Uma Thurman se rozhodla Weinsteinovi podrazit nohy, přestože právě on stojí za její úspěšnou kariérou.

Pokud však Harvey Umu skutečně sexuálně atakoval, proč s ním neodmítla točit další filmy? Například dva celovečerní snímky Kill Bill?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:57 24. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Haha
  9
 • Super
  8
 • Sladký
  6
 • Cože
  4
 • Tvl
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat