jít naiDNES.cz

Slovní přestřelka v TTMZH mezi Vilhelmovou a Boho: Jakou má dohru?

Jitka Boho setřela Táňu Vilhelmovou. | foto: TV Nova/Profimedia

Sobotní premiéra 4. řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas vstoupila do dějin jako noc, kdy Jitka Boho setřela Táňu Vilhelmovou. Herečka, která je často terčem kritiky kvůli arogantnímu vystupování, se slovní přestřelku snažila pojmout s humorem, výsledná křeč však nešla přehlédnout. Diváky to rozdělilo na dva tábory. Co řeší?

Vítězka poslední řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas Táňa Vilhelmová je často pod palbou kritiky fanoušků kvůli zdánlivě arogantnímu a nadnesenému vystupování

Během jejího účinkování v show se o jejím chování nesly zvěsti dokonce i v zákulisí. Ať jde o pomluvy, či nikoliv, velké oblibě se Táňa u veřejnosti netěší.

Během sobotního večera se však dostalo zadostiučinění všem jejím hejtrům, kteří měli příležitost být svědkem, jak ji konečně někdo plácnul přes prsty.

Během hodnocení závěrečného vystoupení Jitky Boho totiž započala Táňa svůj proslov: „Jitko, já tě vůbec neznám...“ A než Táňa stihla větu dokončit, Jitka pohotově vrátila úder.

„Já tebe také ne,“ vylétlo jí z pusy, až se toho sama lekla.

Celý sál včetně Sokola a poroty se Vilhelmové začal hurónsky smát. Stěr za zlatého bludišťáka.

Jitka nejspíš nečekala, co její výrok způsobí. Rozhodně si tím však fanoušky...

Jitka nejspíš nečekala, co její výrok způsobí. Rozhodně si tím však fanoušky získala na svoji stranu.

„Já u téhle hlášky jsem málem upustil. Vilhelmová to dostala,“ ozývá se napříč sociálními sítěmi.

Táňu její slova zarazila. Snažila se ze situace vybruslit s humorem, v její tváři se však zračilo jisté pobouření. Okamžitě se začala bránit, její slova už však nemohla nic zachránit.

„Prý modelka. Věšák na hadry a ono to má i hlas. No to je vrchol drzosti,“ podivuje se jedna z fanynek soutěže na Facebooku.

Jako pěvecké duo nafotila Vilhelmová s Dykem neuvěřitelně sexy fotky.

Vilhelmová se do Jitky po slovním ataku pustila. Byl to skutečný humor nebo maskovací manévr, jak skrýt vlastní ponížení?

„Nejlepší bylo, jak Jitka sejmula namyšlenou Vilhelmovou. A ta pak neudržela nervy na uzdě, prý že Jitka je věšák na hadry. Opravdu trapný výpad,“ vyjadřují své pocity diváci.

V samém závěru show nakonec dala herečka Jitce nejvyšší počet bodů jako „té, která nechodí do kina“.

Snažila se tím zachránit situaci a demonstrovat, že se jí její slovní výstřel nedotkl. Nebo se skutečně jednalo o nadsázku a Vilhelmová slovní přestřelku brala ryze s humorem? Své zastánce tato teorie má.

„Bože, berte to s humorem, který do této show patří. Vilhelmová je super a určitě to myslela dobře,“ ozývá se z válečných zákopů.

Táňa dala Jitce nakonec nejvyšší počet bodů.

Táňa dala Jitce nakonec nejvyšší počet bodů.

„Je možné, že jste prostě nepochopili nikdo humor paní Vilhelmové? Čím to asi bude. Už vím. Je chytrá? Jo je. Jitka taky. A proč? Jsou to dámy, obě. Že by se snížily k podobným debatám? Těžko,“ píše se.

„To jejich vzájemné rytí bylo vtipné. Škoda, že to nechápete. Říct to Sokol, trháte si rodidla.“

Faktem je ale jedno. Říci to Sokol, určitě to Táňa snáší lépe, než když to řekne krásná mladá, leč v showbyznysu neznámá modelka, která má nejen dokonalý hlas, ale očividně také smysl pro humor.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:09 1. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  186
 • Trapas
  45
 • Haha
  28
 • Tvl
  20
 • Cože
  15
 • Sladký
  12
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat