jít naiDNES.cz

Pády, odhalený klín a bosé nohy! Expres sledoval zákulisí mega mejdanu televize Nova

Televize Nova slavila 25. narozeniny a takto to vypadalo před Obecním domem. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Velkolepá párty na počest 25. narozenin televize Nova se ve čtvrtek večer uskutečnila v prostorách Obecního domu v Praze. A přestože bylo vše do posledního puntíku dotaženo do konce, přece jen se něco nepovedlo. Deštivé počasí zapříčinilo pád na červeném koberci, lodičky v ruce či odhalený klín krásné Inny Puhajkové!

Mejdan, který se plánoval dlouhé týdny, vše mělo být naprosto dokonalé. Takový byl plán týmu televize Nova, jenž dával dohromady nejen seznam VIP hostů, ale hlavně samotný program 25. narozenin naší největší soukromé televize.

Před Obecním domem v Praze to skoro vypadalo jako na předávání Oscarů. Celé prostranství bylo zabrané pro účely bujarých oslav a na červeném koberci, který pokrýval značnou část chodníku před Obecním domem, se rozhodně nešetřilo.

A to se časem ukázalo být dokonalou pastí pro některé přítomné dámy, jimž na deštěm promoklém koberci podkluzovaly střevíčky. Herečka Lucie Zedníčková se karambolu vyhnula tak, že si je pro jistotu zula, aby neskončila na zemi.

Takové štěstí neměla neznámá kráska, které nohy podjely tak nešťastně, že si na koberec doslova lehla. Na nohy jí musel pomoci neznámý mladík, který šel okolo. Mladá dáma místo rovnováhy raději pevně držela mobil a snažila se dočíst zprávu, již měla rozečtenou.

O malý přešlap se postarala moderátorka Inna Puhajková, která k Obecnímu domu dorazila jen chvíli před začátkem slavnostního aktu. Jak spěchala, nedopatřením odhalila víc, než chtěla. Šaty z dílny návrhářky Sandry Markové byly tak odvážné, že Inně stačil jeden nešikovný pohyb, aby ukázala kalhotky.

Přestože seznam hostů čítal 2500 lidí, k žádnému většímu skandálu nedošlo. Sem tam jsme mohli vidět „vidlácké“ outfity, jako tomu bylo v případě režiséra Tomáše Magnuska, kterého jsme pasovali na „Pažouta večera“.

O svém vzhledu by příště mohli více přemýšlet Dalibor Janda s dcerou Jiřinou Annou. Sami se podívejte do galerie, jak to slavnostním hostům slušelo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:52 8. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  55
 • Haha
  17
 • Super
  16
 • Tvl
  14
 • Cože
  12
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat