Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Bude to jízda! říká Tomáš Zástěra o miminku. Kdy by se mělo narodit?

  Tomáš Zástěra (44) zažívá krásné období nejen v práci, ale i v soukromí. Před nedávnem se totiž na sociální síti pochlubil radostnou novinkou - stane se otcem! Oblíbený moderátor Expresu prozradil, kdy má jeho partnerka termín porodu a zda už ví, jestli čekají chlapečka, nebo holčičku.

  Tomáš Zástěra (44) si připsal další moderátorský úspěch. Společně s Patricií Pagáčovou (35) moderoval novou rodinnou show Česko na grilu, kterou už 23. března uvidí diváci na TV Prima.

  „Bylo to báječné. Musím říct, že jsme se až zázračně sladili už od začátku, protože my jsme se předtím neznali nejen lidsky, ale ani pracovně,“ odhalil Expresu Zástěra s tím, že se s Patricií seznámili na jednom z testovacích natáčení.

  Přestože Tomáš miluje letní grilování, svěřil se, že je vegetariánem. „Pro mě je to jednoznačně limitované, většinou se točí kolem grilované zeleniny a sýrů. To tak prostě je, ale překvapilo mě tam spousta věcí, už jenom to, že se dá na grilu udělat dezert, třeba štrúdl,“ uvedl Tomáš, který se zanedlouho stane otcem.

  Bývalý účastník Survivoru se koncem ledna podělil s fanoušky o radostnou novinku skrze dojemný snímek, kde drží s partnerkou fotografii z ultrazvuku u rostoucího těhotenského bříška.

  3+1❤️

  2. března 2024 v 13:00, příspěvek archivován: 2. března 2024 v 16:36

  „Těším se enormně, protože už teď zastávám roli otce. Máme pětiletého syna, který je z předchozího vztahu. Ta role mě baví už teď a bude mě bezesporu bavit i ta dvojnásobná, protože to bude velká jízda, bude to i zábavná jízda,“ má jasno moderátor s tím, že by se miminko mělo narodit kolem 24. července.

  Pohlaví miminka ale prý stále neví. „Právě teď bude mít partnerka vyšetření, kde bychom se to měli dozvědět. Chlapce už máme, dívka by byla fajn, ale je mi to úplně jedno,“ řekl na závěr Tomáš Zástěra.

  Fotogalerie